Rindizet çështja çame/ Greqia ashpërson gjuhën në Tiranë: Mos guxoni…! | Zona Zero Top News
23/05/2022 20:52

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Nga vetoja Bullgare tek Shqiptarët në Ukrainë/Qeveria po “grabit” qytetarët | Zona Zero Top News
24/06 21:55
Legalizimi i basteve online, Shyti:Kam qenë gjithmonë kundër mbylljes së basteve |Zona Zero Top News
24/06 20:43
Rriten pagat e ushtarëve, Jauri: E përgëzoj, por nuk është e mjaftueshme për ta | Zona Zero Top News
24/06 20:42
Bastet online-Shyti: Një aktivitet i kontrolluar sjell minimumi 10 milionë euro | Zona Zero Top News
24/06 20:36
Siguria kibernetike, Jauri: Këmbanë alarmi për rritjen e kapaciteteve në njerëz | Zona Zero Top News
24/06 20:24
Teknologjia përdoret edhe për akte kriminale, si e përdorin kriptomonedhën? | Zona Zero Top News
24/06 20:24
Gjetje ‘pikante’, Jauri: Shërbimet ruse funksionojnë në mënyrë të çuditshme | Zona Zero Top News
24/06 20:10
Kjo është propagandë, Rusia e bën për të hequr vëmendjen ndaj të vërtetës | Zona Zero Top News
24/06 20:10
42 Shqiptarë të vrarë në Ukrainë, si qëndron e vërteta – Flet Jauri | Zona Zero Top News
24/06 20:09
Do të jem pjesë e protestës, qeveria ka luajtur një politike mafioze çmimesh | Zona Zero Top News
24/06 19:54
Kemi një qeveri që na ‘grabit’, Vasili flet për rritjen e çmimeve | Zona Zero Top News
24/06 19:53
Një pengesë më pak, vendimi i Bullgarisë është një lajm i mirë -analizon Vasili | Zona Zero Top News
24/06 19:40
S’ka Europë me Ramën, ka vetëm vjedhje në çmimin e naftës-flet nën kryetari i LSI|Zona Zero Top News
24/06 19:39
Qeveria ka ‘goditur’ financat familjare, çmimi i naftës absurd -Komenton Vasili | Zona Zero Top News
24/06 19:39
Çfarë duhet të bëjë Kosova që qytetarët të lëvizin të lirë -Gjipali | Zona Zero Top News
24/06 18:59
Skenar i rrezikshëm, mund të ketë kufizim dhe teknika legjislative -Gjipali | Zona Zero Top News
24/06 18:45
A do të ndahet Maqedonia dhe Shqipëria? Gjipali: Ja ku ‘ngec’ procesi… | Zona Zero Top News
24/06 18:45
Rruga e Shqipërisë drejt BE pa pengesa, Maqedonia nuk pyetet -flet Gjipali | Zona Zero Top News
24/06 18:44
‘Mosmarrëveshjet të trajtohen përmes negociatave’ -analizon drejtuesi e EMAS | Zona Zero Top News
24/06 18:44
Bullgaria heq veton, Gjipali: ‘Ky është dështim i BE, vetëm sa e shtynë ngërçin’|Zona Zero Top News
24/06 18:13