Reshjet e shiut ‘pushtojnë’ Bulqizën, zona e Martaneshit mbulohet nga dëbora
11/02/2021 10:09

Reshjet e shiut me intensitet të lartë kanë përfshirë edhe Bulqizën gjatë orëve të natës dhe mëngjesit të sotëm. Ndërkohë në zonat malore, në njësitë administrative te bashkisë Bulqizë kanë nisur reshjet e dëborës! Zona e Martaneshit është mbuluar nga dëbora. Reshjet kanë rënë përgjatë të gjithë natës, duke krijuar problematika të shumta sidomos në qarkullim në rrugë. Ndërkohë reshjet e dëborës kanë vështirësuar edhe qarkullimin e makinave dhe të minatorëve që punojnë në Zonën e Martaneshit, po kështu problematika janë hasur edhe në Ternovë në njësinë administrative Zerqan.

Top News-Berisha,një tjetër mandat në krye të PD/Fitoi zgjedhjet sipas parimit ‘një anëtar,një votë’
22/05 23:01
Top News-Vrasja e Arben Mërkurit në Sukth/Zbulohen lidhjet e viktimës me bosin e drogës në Durrës
22/05 22:14
Top Channel/ Zgjedhjet për kreun e PD,mbyllet numërimi në pjesën më të madhe të qyteteve të vendit
22/05 22:05
Top News-Aksident tragjik në aksin Shkodër-Lezhë/E reja humbi kontrollin,një i vdekur, 3 të plagosur
22/05 21:37
Top News-Zbardhet grabitja e 480 mijë eurove /Policia greke vë në pranga dy nga autorët e përfshirë
22/05 21:24
Top News-20 vjeçarja humb kontrollin e mjetit/ 1 viktimë dhe 3 të plagosur nga aksidenti në Lezhë
22/05 21:22
Topp Channel/ Aksident me vdekje në Lezhë! Ndërron jetë 71-vjeçarja, lëndohen tre pasagjerë
22/05 21:20
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit për kreun e PD! Korça dhe Devolli shpallin fituesin
22/05 20:52
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë, nis numërimi
22/05 20:33
Top Channel/ Lumturia e dytë e Biljes, historia e Hasanit që fatkeqësia e bëri me dy gra
22/05 20:10
Top Channel/ Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar
22/05 20:05
Top Channel/ Nis sezoni në Sarandë! Qyteti pret turistë në shifra si para pandemisë
22/05 20:01
Top Channel/ Deti i verdhë! Në Shëngjin e Velipojë del pluhur në breg, dyshohet se është polen
22/05 19:58
Top Channel/ Çmimet e perimeve! Shtrenjtimi jo nga fermeri, por nga grosistët
22/05 19:53
Top Channel/ Afrohet lija e majmunit, dyshohet për një turist të infektuar në Greqi
22/05 19:51
Top Channel/ Pasojat e aksidenteve, çdo ditë 5-10 ndërhyrje prej traumave në kokë
22/05 19:48
Top Channel/ Frikë nga hakmarrja, policia mbikëqyr palët e përfshira në ngjarjet që u zbardhën
22/05 19:46
Top Channel/ Raundi i dytë pa emër, opozita nuk jep propozime për presidentin e ri
22/05 19:44
Top News-Ultimatumi për negociatat e Shqipërisë/Mbërrin në tiranë një delegacion eurodeputetësh
22/05 19:37
Top Channel/ Berisha drejt rizgjedhjes, votimi për kryetar në PD zgjatet deri në ora 20.00
22/05 19:35