Remili ka një dhuratë për një vajzë – Për’puthen prapaskena
25/01/2023 11:52

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Irisi i shkon Saliut në shtëpi! Përkëdhelje,flirtime e puthje mes dyshes-Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:31
“Irisi do një burrë me lekë”, Livia do të marrë hak tek Saliu – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Irisi bën prapësira në banjon e shtëpisë së Saliut – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Saliu akuzoi Livian, Irisi i jep të drejtë Saliut – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Saliu i kthehet keq Nedës, cila është arsyeja? – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Irisi flet për Lean, mikeshën e ngushtë që u nda për Petron – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Ina surprizë për Viktorin, sa romantike – Për’puthen prapaskena
28/03 12:06
Sali dhe Livia sqarohen në prapaskenë – Për’puthen prapaskena
28/03 12:06
Gisela ulet në gjunjë dhe i lidh këpucët Artjonit – Për’puthen prapaskena
28/03 12:05
Gisela bën twerk
28/03 12:02
Briki na tregon makinën e saj – Për’puthen prapaskena
28/03 12:01
Livia me sutjena bën grim – Për’puthen prapaskena
28/03 12:01
Javier Zanetti, legjenda e futbollit ka një mesazh për Për’puthen – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:31
U zunë për një djalë, Brikenda kunja për Giselën në takim me Artjonin – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30
Arditi, njihuni me djalin e ri… – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30
Gisela e pranon: “Po, jam bipolare…” – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30
Surpriza e jashtëzakonshme, Viktori sjell Zanettin, në Për’puthen – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30
Çudit Artjoni: “Dua t’i shoh vajzat pa rroba…” – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30
Viktori luan me Inën , tenton ta puthë me zor – Për’puthen prapaskena
27/03 11:26
Kamila heq takat dhe ecën zbathur në Top – Për’puthen prapaskena
27/03 11:26