Rekord të infektuarish nga COVID! Flet Skënder Brataj për gjendjen | Breaking Top News
14/01/2022 14:31

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Braho “plas bombën” e radhës: Zyrtarët e lartë nuk e dinë se po hetohen nga SPAK | Breaking Top News
20/05 15:26
Lufta ndaj pastramit të parave/ Godet Soko: Operacioni mbështetet nga politika | Breaking Top News
20/05 14:29
Ku po fshihet Ervis Martinaj dhe kush e porositi Nuredin Dumanin? Dyshimet e forta |Breaking TopNews
20/05 14:18
Louis Vuitton “frymëzohet” nga dizajneri shqiptar? Latifi: Kemi të njëjtat modele |Breaking Top News
20/05 13:57
Stilisti shqiptar nga hapat e Van Gogh deri te sfilatat si të Louis Vuitton, Dior |Breaking Top News
20/05 13:56
‘PS ndez motorët për zgjedhjet 2023’, Anila Denaj zbulon procesin e organizimit | Breaking Top News
20/05 13:54
PD bashkohet pas 22 Majit? Ja çfarë pritet sipas syrit “kritik” të Vokshit | Breaking Top News
20/05 13:51
Anila Denaj: Ja deri ku ka arritur amnistia fiskale… | Breaking Top News
20/05 13:49
Anila Denaj: Presidenti nuk besoj të zgjidhet as në raundin e 2-të | Breaking Top News
20/05 13:49
Anila Denaj: Presidenti i ri dhe organizimi i PS për zgjedhjet 2023 | Breaking Top News
20/05 13:15
‘Do kemi presidente femër’, Spartak Braho nxjerr emrin i bindur… | Breaking Top News
20/05 13:05
Aksioni i SPAK zbardhen disa prej vrasjeve/ Ku po fshihen kriminelët | Breaking Top News
20/05 12:41
Braho: Berisha Don-Kishot, Rama të mbyll gojën para SPAK sepse… | Breaking Top News
20/05 12:40
Braho: Vangjush Dako ështe fshehur si miu, kush po e mban? | Breaking Top News
20/05 12:40
Spartak Braho hap “çantën e zezë” në studio/ Zbulon emrin e presidentit të ri | Breaking Top News
20/05 12:38
Kush po i fshihet SPAK? Spartak Braho hedh dyshimet e forta | Breaking Top News
20/05 12:17
Pse SPAK po godet PS? Braho: Janë të zhytur në korrupsion, ministrat po ikin | Breaking Top News
20/05 12:07
Godet Braho: Këta zyrtarë të lartë nuk e dinë që janë në hetim nga SPAK | Breaking Top News
20/05 12:07
Nga mbledhja në mbledhje, a do jetë Rithemelimi?! Emrat e PD për President | Breaking Top News
20/05 10:34
Këmbimi Valutor 20 Maj/ Njihuni me vlerën e monedhave të huaja në Shqipëri | Breaking Top News
20/05 10:26