Reforma në mbikëqyrjen ndërkombëtare, flasin ambasadorët
03/06/2020 01:30

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Rama premton lëshim për opozitën parlamentare, por pakti duhet edhe me PD-në
08/07 03:19
Edicioni Informativ, 8 Korrik 2020, Ora 00:00
08/07 02:12
Vdekja e 4 pacientëve/ Kosovë, jo për shkak të aparaturës
08/07 00:12
Top News – Lëvizja e lirë në Kosovë/ Reagime për letrën e eurodeputetëve
08/07 00:10
Top News – Vuçiç për dialogun/ Do na bëjnë presion për të humbur
08/07 00:08
Top News – Eurodeputetët e PE/ Kërkojnë liberalizimin për Kosovën
07/07 21:46
Top News – Hajdari pas takimit/ “Nuk tërhiqemi nga listat e hapura”
07/07 21:45
Top News – Takimi pa marrëveshje/ Rama: Të gatshëm për hapje listash
07/07 21:44
Top News – Spitali në Romë/ Ndan binjakët e bashkuara në kokë
07/07 20:47
Top News – Ndryshimi i sistemit/ OSBE kundër opozitës parlamentare
07/07 20:46
Top News – Kryeson Japonia/ Pasaportat më të fuqishme në botë
07/07 20:40
Edicioni Informativ, 7 Korrik 2020, Ora 19:30
07/07 20:06
Rama me Opozitën parlamentare/ Takimi i dytë për dakordësinë e votimit të reformës zgjedhore
07/07 20:05
Top News – Refuzimi i Halle Berry/ Nuk luan rolin e transgjinorit
07/07 20:03
Top News – Vajza e Spielberg/ Zgjedh të fejohet me një shqiptar
07/07 19:49
Xhelal Mziu kërkon rikthimin në krye të Bashkisë Kamëz, dorëhiqet nga drejtimi i degës
07/07 19:48
E harrojnë në burg/ Vrasjet e Laçit. Edhe pse kapën autorët e vërtetë të ngjarjes nuk e lirojnë
07/07 19:44
Vdekja e 4 pacientëve me Covid/ Kosovë, Ish drejtori i shërbimit spitalor: Jo për shkak të aparaturës
07/07 19:40
Trajtimi i Covid në shtëpi/ Mjekët e familjes monitorojnë dhjetëra të infektuar
07/07 19:34
Top News – Nis takimi/ Rama “kokë më kokë” me opozitën e re
07/07 19:27