“REAL TALK” me Aventurieret – Tatani
10/07/2020 23:31

"Real Talk" me aventurieret quhet programi me i ri televiziv. Do te jete nje format intervistues perendimor, shume argetues. Ne Real Talk do te perfshihen lojra, pyetje nga publiku dhe disa kategori te tjera mjaft interesante duke zbuluar nje pjese te karakterve te Aventuriereve. Nje bisede mes miqsh, me Anen, do ti jape Aventuriereve lirshmerine per te thene, ashtu sic premton edhe emri i ketij formati, te verteten pa rezerva!