Reagimi i fortë, Dervishi: Ju kujtohet Azem Hajdari, ngjarje të tilla përfundojnë keq…
29/05/2024 22:37

Fare pak metra larg kopshtit ku la fëmijën e mitur, avokati Sokol Mëngjesi është sulmuar barbarisht nga tre persona, të cilët e kanë qëlluar me leva në kokë dhe mjete të tjera të forta duke e lënë të plagosur rëndë, në mes të rrugës. Avokati i njohur së fundmi edhe si mbrojtës i ish-kryeministrit Berisha, është dërguar në spital ku gjendet në rrezik për jetën dhe ka hyrë në koma artificiale. Ndërsa policia e ka cilësuar goditjen ndaj juristit të njohur si tentative për vrasje. Gjatë kohës që Drejtori i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj shpalli emrat dhe lidhjet e tyre me ngjarjen e rëndë, një prej agresorëve është vetdorëzuar, ndërsa policia ka shpallur në kërkim dhe është duke punuar për të kapur edhe tre personat e tjerë, duke ofruar edhe 20 mijë euro për informacione në lidhje me vendodhjen e autorëve.

I shpëtoi plimbave të killerave, si u arratis në Dubai armiku i Ervis Martinaj?
14/06 00:00
“Më hoqën patentën”, Curri tregon si e çuan në Polici se e kapi një makinë inteligjente
13/06 23:22
Paralajmërimi i Bezat: Këtë verë goditja e SPAK nis nga politika pastaj do vijojë me Policinë
13/06 23:14
Curri flet për ëndrrat e të rinjve: Duan të ikin në Dubai, të shijojnë jetën me femra nga…
13/06 23:04
“Tronditet krimi shqiptar në Dubai”, avokati Rumano: Do t’i dëbojnë nga Emiratet pastaj…
13/06 22:56
Pse e shiti Meta në SPAK Kryemadhin? Fyerje të rënda, burg dhe hetime pasuror për çiftin
13/06 22:52
“Bomba” e Karamuços: Nga Dubai ofruan 1 mln euro për të shkarkuar Tonin Vocaj si drejtor policie
13/06 22:47
Makth për killerat dhe Policinë, si i shpëtoi Durim Bami plumbave dhe prangave?
13/06 22:40
Shpërthen Lapaj: Nëse dështon SPAK, ky vend s’bëhet për 300 vjet
13/06 22:27
“Meta dhe Kryemadhi janë ndarë”, Karamuço këshillon çiftin mos flasin në telefon
13/06 22:21
A do ta shpëtojë Kryemadhi nga burgu Metën? Juristi tregon çfarë vendimi do marr SPAK
13/06 22:14
Meta tha baxhellë për mbrojtësit e SPAK? Curri shpresoj mos e ketë pasur për Monikën
13/06 22:12
Pse e shiti Meta Kryemadhin? Curri: I ka prishur lekër, ka dalë më e fortë se burri i saj
13/06 21:47
Pse shqetësohet sot Ilir Meta? Lapaj: Nuk u shqetësua kur gjykata e shpëtoi nga blloku i famshëm
13/06 21:47
“Letrat që rëndojnë Ilir Metën kanë ardhur nga jashtë”, trondit gazetari: Vila dhe llogari në Qipro
13/06 21:46
“Meta humbi kontrollin, para kamerave”, Karamuço: Shoqëruesi e tërhoqi nga krahu sepse…
13/06 21:41
Zbardhen emrat, Rama përjashton nga lista deputetë dhe ministra, çfarë po ndodh në PS?
13/06 00:00
Krahasimi i Vangjelit: Berisha si “Nokia 3310”, Rama është Iphone me ngjyra
12/06 23:45
Mërtiri PS s’duhej të ekzistonte e mbajtët drejtuesit, Mërtiri: PD po e fundosin drejtuesit
12/06 23:45
Deklarata e fortë, Lesi dhe Babaramo: Rama do shkrijë grupin e PS në këto zgjedhje
12/06 23:30