Raporti i DASH, PD kërkesë në Kuvend: Të ndryshohet rendi i ditës, mocion me debat |Breaking TopNews
23/03/2023 13:31

Live nga sanca plenare në Kuvend, debatet mes deputetëve të PD dhe PS.

LUFTË mes Kosovës dhe Serbisë?! Avokati i prerë: Ne nuk heqim dorë…! | Breaking Top News
30/05 15:12
‘Njerëzit do zëvendësohen me ROBOTË shumë shpejt’-Inxhinieri zbulon çfarë do ndodhë | Breaking
30/05 14:35
Inteligjenca atificiale po zëvendëson njerëzit, Inxhinieri: S’ka më ndjenja… | Breaking TopNews
30/05 14:32
Sa do të kushtojë vendosja e çipit në tru, inxhinieri zbulon shifrën | Breaking TopNews
30/05 14:31
‘Unë do e vendos çipin në tru nëse…’-Inxhinieri shqiptar thirrje Elon Musk | Breaking TopNews
30/05 14:31
Vendosja e ÇIPIT në trurin e njerëzve/ Ja kur do aplikohet në Shqipëri | Breaking Top News
30/05 14:17
Robotët do vendosin çipin në tru tek njerëzit- Inxinieri zbulon pse jo doktorët | Breaking TopNews
30/05 14:12
SHBA aprovon vendosjen e çipit në tru-Inxhinieri Mertenika: Unë do e vendos i pari |Breaking TopNews
30/05 14:10
Njerëzve do u vendoset çip në tru? Ixhinieri zbërthen eksperimentin e Elon Musk | Breaking Top News
30/05 14:07
Sa do të rritet çmimi i energjisë për familjarët dhe bisneset, eksperti nxjerr shifrat | Breaking
30/05 14:04
Ekpserti PLAS deklaratën: Kush mban përgjegjësi për 72 mln dollarë të shpenzuar për… | Breaking
30/05 13:57
‘Veprim i pamoralshëm pas zgjedhjeve’-Guxholli e ashpër me vendimin e Ramës | Breaking Top News
30/05 13:50
A do të rritet çmimi i energjisë? Ekspertët KUNDËR deklaratave të Edi Ramës | Breaking Top News
30/05 13:50
Shpëtim Idrizi i prerë: Duhen figura të reja për drejtimin e PD-së | Breaking Top News
30/05 13:36
Ja çfarë e mund Edi Ramën në 2025, Shpëtim Idrizi jep zgjidhjen | Breaking Top News
30/05 13:33
Mbikëqyrja financiare tek ‘Ekonomia’, Mete: Viti 2022 i rëndësishëm për avancimit ligjor | Breaking
30/05 13:32
Lulzim Bashën apo Sali Berishën? Ja kë mbështet shpëtim Idrizi | Breaking Top News
30/05 13:19
Përse nuk bëri koalicion me Berishën? E zbulon Shpëtim Idrizi | Breaking Top News
30/05 13:19
Rritet çmimi i energjisë?! Ekspertët ngrenë ALARMIN: S’duhet të rritet…! | Breaking Top News
30/05 13:17
Shpëtim Idrizi KUNDËR Berishës: Nxirr faktet dhe gabimin kërkoje tek vetja | Breaking Top News
30/05 12:51