Rama: Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time, lërë më me drejtuesit politikë…
28/09/2020 11:15

TIRANË – Kryeministri Edi Rama pas takimit në selinë e PS-së me drejtuesit politik të qarqeve ka dhënë një prononcim për mediat ku ka thënë se nuk është shumë i kënaqur nga puna e tyre. Rama tha se është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit. I pyetur nëse është i kënaqur me punën e drejtuesve të PS në qarqe, kreu i maxhorancës tha se nuk është i kënaqur as me veten e tij. “Është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit dhe punën që të vazhdojmë të përmirësojmë marrëdhëniet e pushtetit qendror dhe vendor me bazën. Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time lërë më me drejtuesit politikë”, deklaroi Rama. Në lidhje me Kodin Zgjedhor, Rama tha se është në tagrin e grupit që merret me reformën zgjedhore.

Top News – Rama i përgjigjet PD/ Spitalet gati për shtimin e fluksit
20/10 14:05
Rama pas mbledhjes së PS: E turpshme që kemi në zyrën e Presidentit një njeri që ka dalë nga shinat
20/10 12:10
Top News – Zgjedhjet e 25 prillit/ Rama, takim me drejtuesit politikë
20/10 11:24
Top News – Rama publikon videon/ Sharra, si ka qenë dhe si është!
20/10 11:05
Top News – Rama-Metës-je komandant i LSI/ S’jemi në luftë!
19/10 18:42
Top News – Rama-do jetë vrasëse për shqiperinë/ Një karantinë e dytë…!
19/10 16:08
Bleu në Porto Romano për Fazlliçin toka me 1.5 mln euro, i shiti me 2.7 mln euro
19/10 15:57
Top News – ‘Të shfuqizohen gjobat për maskat’/ Meta rindez ‘luftën’
19/10 15:40
“Akti normativ, maskaradë”/ Mbajtja e maskave, Meta: Si do t’i vjelë gjobat OSHEE?
19/10 15:26
Top News – Ministri grek në Shqipëri/ Kufiri detar pjesë e diskutimeve
19/10 13:02
Top News – Rama fton naftëtarët/ Ulemi bisedojmë, ndërprisni grevën
19/10 12:59
Dendias vjen në Tiranë/ Diskutohen çështjet e mbetura pezull ndër vite
19/10 12:26
Top News – Ruçi bën apel deputetëve/ ‘Jo në mbledhje online nga makina’
19/10 12:22
Rindërtimi në Vorë/ Rama inspekton punën në kantier
19/10 11:51
Top News – ‘Mos votoni Ramën’!/ Kryemadhi me gratë e LSI në Durrës
18/10 21:01
Fushatë para fushatës/ Abilekaj: Qeveria ka hapur thesin, Çupi: Opozita me premtime anemike
18/10 19:52
Veliaj, Bashës: Kthehu në Holandë/ “Si ministër fale detin dhe vodhe rrugën e Kombit”
18/10 19:49
Top News – Hapja e negociatave/ Rama zbulon bisedën me Macron
18/10 12:23
“Negociatat, problem i BE”/Rama: Na thuhet që Europa do të martohet me ne, por…
18/10 12:05
Top News – Rama thirrje qytetarëve/ Aplikoni online për t`u bërë deputet
18/10 11:08