Rama: Synimi, një shkollë profesionale në çdo bashki
28/03/2018 16:26

Kryeministri Edi Rama duke folur në “Arsimi profesional, garanci për punësim” tha se synimi i qeverisë së tij është të krijohet një shkollë profesionale në çdo bashki.

Top Channel/ Zjarret rrethojnë Athinën! Zona me shkurre dhe pemë pushtohet nga flakët, digjen shtëpi
05/08 20:07
Top Channel/ Gjysma e shqiptarëve s’bëjnë pushime/ 39 % e familjeve nuk përballojnë dot as një javë
05/08 19:56
Top Channel/ Zjarr në Bjeshkët e Nëmuna! Flakët kërcënojnë banesat dhe stanet
05/08 19:53
Top Channel/ Periferia e Athinës mbulohet nga tymi/ Vilat nën pushtetin e flakëve
05/08 19:49
Top Channel/ Zjarr në pyjet e Vikthkuqit! Flakët kërcënojnë të djegin edhe Manastirin e Shën Pjetrit
05/08 19:47
Top News-Situata me pandeminë / Rumania dhuron 150 mijë vaksina për vendin tonë
05/08 19:38
Top Channel/ Athine, Zjarret po djegin banesa. Aty jetojnë edhe Shqiptare
05/08 19:37
Top News – Zjarri përpin çfarë gjen para/ Përpjekje të panderprera për të frenuar flakët në Athinë
05/08 19:35
Top Channel/ Zjarret s’kursejnë asgjë! PAMJET gjatë shkrumbimit të vilës në Athinë
05/08 19:33
Top Channel/ Vlorë, digjen shtëpi nga zjarret! Vatra e re në Gjorm, evakuohen disa banorë
05/08 19:31
Top News – Varianti Delta shton infektimet/ 132 raste të reja, 26 pacientë në spital
05/08 19:26
Top News – Aktori shet shtëpinë/Vendi ku ndërroi jetë bashkëshortja e tij
05/08 19:25
Top News – Gjendje lufte në Athinë/Zjarri përfshin banesat, evakuuohen banorët
05/08 19:25
Top News-RENEA kontrolle me helikopter/ Gjendet një tokë e mbjellë me parcela hashashi
05/08 19:24
Top Channel/ Zjarre masive në Athinë/ Zjarrfikësit përpiqen të shpëtojnë shtëpinë e shqiptarit
05/08 19:01
Top Channel/ I njohën nga TV, turistët e huaj e djemtë nga Kosova, aventura në bjeshkët shqiptare
05/08 19:00
Top Channel/ Aventurat e Motocross Theranda e djemve nga Kosova në Bjeshkët shqiptare
05/08 18:59
Top News – Situatë dramatike në Athinë /Zjarri avancon me shpejtësi në masivin pyjor
05/08 18:57
Top News – Tym i zi toksik mbi Athinë/ Ndërhyrje nga ajri për të shuar flakët
05/08 18:28
Top Channel/ Gazetari rrezikon jetën, raporton shumë pranë flakëve në Athinë
05/08 18:26