Rama publikon videon si aplikohet për lejen për pazar
28/03/2020 10:57

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – PD i përgjigjet Ramës/ “Ndryshimet prekin koalicionet”
15/07 18:30
Top News – Të gjithë në Strasburg! “Kemi pasuri, por të ligjshme”!
15/07 17:34
Top News – Emigrantët e paligjshëm/ Një i arrestuar dhe një në kërkim
15/07 17:32
Top News – Fluturimet me Vjenën/ Deri 31 korrik, pezullohen
15/07 17:15
Top News – “Ushqim shpirtëror”/ Sot këngë te amfiteatri në distancë
15/07 17:14
Top News – Maska e detyrueshme/ Gjobë 2 mijë lekë për thyerjen
15/07 16:17
Top News – Mesazhi i Soreca-s/ Miratoni marrëveshjen e 5 qershorit
15/07 16:17
15 vjet në UNESCO/ Organizohen aktivitete në Gjirokastër
15/07 15:35
Top News – Shpërndahen fletëpalosje/ ‘400 euro do paguhen për Bechettin’
15/07 15:30
Shqiptarët kërkojnë tamponin/ Të licencohet edhe privati për të rritur testimet si Kosova
15/07 15:25
Viktima më e re, një 21-vjeçare/ 4 pacientë me Covid-19 humbën jetën në 24 orë, 85 raste të reja
15/07 15:10
Top News – Për fondet e tërmetit/ Durrës, njerëzit në rradhë pa maska
15/07 14:31
Kapet 45-vjeçari i rrezikshëm në Bulqizë/ Gjendet i fshehur në një vendstrehim sekret
15/07 14:28
Dita e fundit e aplikimeve për dëmet nga tërmeti, radhë të mëdha në qendër të qytetit të Durrësit
15/07 13:37
Top News – Pushimet në Antalia/ Nisin fluturimet, më pak prenotime
15/07 13:32
15 vjet në UNESCO/ Organizohen ceremoni në Gjirokastër
15/07 13:25
Vdes një 21-vjeçare me Covid/ 4 viktima në 24 orë, 85 raste të reja
15/07 13:22
Ura vajgurore do të bëhet “Dimal”/ Bashkia do të marrë emrin e qytetit antik
15/07 13:01
Pushime në Porto Nova/ Plazhi me bukuri të egër në Zvërnec
15/07 13:01
Top News – Viktima më e re, 21 vjeç/ Covid, ndërrojnë jetë 4 pacientë
15/07 13:00