‘Rama po saboton protestën’, Berisha: Sot qytetarët nga Konispoli e Tropoja… | Zona Zero Top News
05/12/2022 20:55

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Vizita e Vjosa Osmanit në Mal të Zi/ Politologu ‘zbërthen’ mesazhet | Breaking Top News
09/02 11:30
Vokshi reagon për përjashtimin: Po mundohen të fshehin skandalin McGonigal | Zona Zero Top News
08/02 23:45
‘Basha mund të dënohej 6 vjet burg për larje parash’/Berisha: Rama e mori peng… | ZonaZero TopNews
08/02 21:58
Berisha: Rama fut Sinaloan në zyrë, ecën me parime mafiozësh | Zona Zero Top News
08/02 21:58
Berisha: Rama e përdori McGonigal si vrasës me pagesë kundër shqiptarëve | Zona Zero Top News
08/02 21:53
Dosja McGonigal/ Berisha: Aktin e ka bërë Edi Rama, njeh vetëm gjuhën e forcës | Zona Zero Top News
08/02 21:49
Xhunga: Amerikanët e kanë lëshuar Edi Ramën, mesazhet që po jep Amerika | Zona Zero Top News
08/02 21:41
Agron Duka: Do bëjmë kërkese që të ndryshohet kodi zgjedhor, partitë e mëdha… | Zona Zero Top News
08/02 21:39
Albi Xhunga flet për partitë e vogla: Hidheni vallen sipas muzikës | Zona Zero Top News
08/02 21:39
‘Partitë e vogla duhet të dinë të luftojnë’/ Xhunga analizon zgjedhjet e ardhshme | ZonaZero TopNews
08/02 21:38
Albi Xhunga merr Live ftesën nga Kreu i PAA-së, Agron Duka/ Ja përgjigja e tij… | ZonaZero TopNews
08/02 21:36
Situata politike/ Agron Duka:Një parti e vogël është shumë e vështirë të mbijetojë |ZonaZero TopNews
08/02 21:34
Situata brenda PD-së dhe akuzat ndaj Ramës/ Analizon Agron Duka | Zona Zero Top News
08/02 21:34
Skandali me shitjen e fëmijës në Durrës/ Si qëndron e vërteta? | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Bomba/ Familjarët kishin shitur fëmijë më para, këta e shisnin më lirë | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Shokuese/ Zbulohet skema e tmerrshme e dy prindëve që donin të shisnin fëmijën | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Tronditëse/ Shitet fëmija për 5 mijë euro/ Denoncimi i Fiks Fare | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Arrestohet babai që do shiste fëmijën ende pa lindur | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Shitja e fëmijës në Durrës/ Këmbanë alarmi për punonjësit socialë | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Mirëmbajtja e ashensorëve/ Administratori: Duhen inspektime periodike, kush… | Zona Zero Top News
08/02 20:05