‘Rama mbledhje me kryetarët e Bashkive’ pastrimi dhe projektet për 2022 në Tiranë |Breaking Top News
07/12/2021 13:08

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Beatrix ja thotë troç Donald! Ja çfarë do bëjë kur të dalë jashtë… – Breaking Top News
20/01 17:43
Gjeopolitikat e Ballkanit! ‘Duan që çështja Kosovë-Serbi të mbyllet’ -Qefalija | Breaking Top News
20/01 17:11
‘Greqia dhe Spanja drejt njohjes së Kosovës/ 23 vite në pritje’ -Qefalija | Breaking Top News
20/01 16:57
Pipero ngre alarmin: Numri i të infektuarëve më i lartë se viti i kaluar | Breaking Top News
20/01 16:29
Pipero: Nëse një familjar ka Omicron, infektohet e gjithë familja’ | Breaking Top News
20/01 16:29
A i ka tradhëtuar shokët Donaldi? Ja si përgjigjet Kledi i BBVIP | Breaking Top News
20/01 16:21
Beatrix i thotë Donaldit: Mos u shqetëso po ika unë sepse kam… | Breaking Top News
20/01 16:18
Kledi i BBVIP: Monika s’ka qenë në nominim, ta shohim tani që e nxori Einxhel | Breaking Top News
20/01 16:17
Kledi i BBVIP: Unë po të isha në vend të Einxhel do isha mërzitur nga disa persona |Breaking TopNews
20/01 16:14
Zinxhiri i nominimit! Ja kë do zgjidhte Kledi po të ishte në vend të Donald | Breaking Top News
20/01 16:11
Pipero: Vështirësi në frymarrje dhe rritet transmetueshmëria e Omicron | Breaking Top News
20/01 15:31
Parashikimi i motit do t’ju fusë të dridhurat! Pritet i ftohti ekstrem… | Breaking Top News
20/01 15:27
‘Berisha ordiner’ Balliu: Këtë e ka shpërndarë Brava, ja ka shkruar Rama | Breaking Top News
20/01 15:27
Kledi i BBVIP pret Beatrix jashtë? Ja si e pret takimin nëse del… | Breaking Top News
20/01 15:24
Akuza e fortë: Luli dha urdhër të gjakosen demokratët me hunj… -Balliu | Breaking Top News
20/01 15:20
Balliu: Kur Basha sulmon Berishën, unë nuk i lë dot as telefonin 2 minuta | Breaking Top News
20/01 15:11
Balliu: Do kandidojmë me kandidatë të zgjedhur nga baza, ja procesi | Breaking Top News
20/01 15:02
Habit Balliu: Lul Brava në zgjedhje ka vota sa Jenisheri… | Breaking Top News
20/01 14:59
Balliu: Basha Ministër i Brendshëm i Ramës, e vërtetoi në 8 Janar | Breaking Top News
20/01 14:53
Balliu i bindur: Ne do fitojmë përballë regjimit RAMA-BRAVA | Breaking Top News
20/01 14:42