Rama, Basha apo Kryemadhi?Astrologia zbulon kush fiton zgjedhjet-Shqipëria Live 22 prill 2021
22/04/2021 15:19

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Grabitja e kambistit me sqepar,video ekskluzive e vjedhjes së 30 mln lekëve-Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 16:19
Grabitja e kambistit, eksperti:E frikshme!Hajdutët sulmojnë në mes të ditës!-Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 16:12
Dalin zbuluar hajdutët e kambistit, psikologia: Ju tregoj gabimet e tyre-Shqipëria Live 6 Maj 2021
06/05 16:10
“Grabitja”avokati: 30 mln lekët e pajustifikuar,kambisti ka shkelur ligjit- Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 16:05
Polici tentoi të përdhunonte minorenen, gazetari: Ja çfarë tha vajza!- Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 16:05
Tentativa përdhunimi,avokatja:Kriminelët nuk i pranojnë kurrë krimet seksuale-Shqipëria Live6Maj2021
06/05 15:57
Polici i akuzuar për abuzim seksual,reagon sindikata e policëve: E turpshme!-Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 15:57
Shpimet për naftë në Vjosë, zv.ministri:Po bëhen studimet, s’dëmtohet asgjë-Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 15:55
Vjosa në rrezik,Tare:Shpimet për naftën shkatërrojnë natyrën, turizmi vdes-Shqipëria Live 6 Maj 2021
06/05 15:55
Shpime për naftë dhe gaz natyror në Vjosë? Zv/ministri jep përgjigje – Shqipëria Live 6 Maj 2021
06/05 15:28
Kush është i riu shqiptar kandidat për Këshillin e Nju Yorkut?- Shqipëria Live 6 Maj 2021
06/05 15:11
“Eja të të…”zbulohet biseda e policit që tentoi të përdhunojë 13 vjeçaren-Shqipëria Live 6Maj2021
06/05 15:10
U sulmua me sqepar dhe iu morën 30 milion lekë,detaje të reja nga ngjarja-Shqipëria Live 6 Maj 2021
06/05 15:10
Murati deklarohet! Blerimi përballet me Antonelën… – Përputhen, 5 Maj 2021
06/05 09:06
Sindi dhe Ola debatojnë, arsyeja Murati – Përputhen, 5 Maj 2021
06/05 09:06
Ofendon Arjanin e Për’puthen, Rezi: Agron Llakaj dimë ca gjëra dhe për ty-Shqipëria Live 5 Maj 2021
06/05 09:05
Gjyshja mes lotësh: Mbesa më thërret “mami” pasi e braktisi e ëma- Shqipëria Live 5 Maj 2021
05/05 16:42
Gjyshja përlotet kur shef fotot e nipërve: Nuk doja të rriteshin jetim-Shqipëria Live 5 Maj 2021
05/05 16:42
Regjisorja:Radoja iku i zhgënjyer me brenga dhe dhimbje për artin shqiptar-Shqipëria Live 5Maj2021
05/05 16:42
Miqtë ndajnë kujtimet me Guljelm Radoja:I dha kinemasë dimensione të mëdha-Shqipëria Live 5 Maj 2021
05/05 16:41