Rakipllari: PS po kthehet para 90-tës, në kohën kur i kishte të gjitha pushtetet, reagon Klosi
03/07/2019 23:03
Open – A duhej vënë në skenë “prefekti”? Debate mes Milos, Açkës, Tafajt, Dunit dhe Çulit
07/12 00:08
“Mos flisni qesim”, replika të forta të stërmbesës së Qazim Mulletit dhe historianit Milo
06/12 22:28
Nuk do të quhet “Prefekti” por “Profeti”, regjisori Spiro Duni zbulon emrin e ri të veprës
06/12 22:26
“Te Turbina nuk vi se është hangar”, Açka shpërthen/ Çuli po shpallni një godinë hambar
06/12 22:22
Drejtori i TK, Çuli ndërhyn në emision, replika me Mulletin dhe Açkën
06/12 22:19
Milo: Qazim Mulleti ka marrë pjesë në mbledhjen ku u hartua lista e qytetarëve që do arrestiheshin
06/12 22:18
“Kam hapur kanale” Regjisori Duni flet për herë të parë për të shkuarën në komunizëm
06/12 22:06
“Na ra si rrufe në qiell të pastër”, Arben Tafaj flet për rivënien në skenë të Prefektit
06/12 22:04
Jo “Perfekti” por “Prefekti”, Flutura Açka flet për denigrim, Duni e kundërshton
06/12 21:51
Stërmbesa e Mulletit “përballet” në Open me regjisorin Spiro Duni për “Prefektin”
06/12 21:50
Spiro Duni tregon se si e ndryshoi tekstin e “Prefektit”, ja si do jetë vepra dhe personazhet
06/12 21:50
Regjisori Spiro Duni bën sqarimin e rëndësishëm: Nuk jam unë personi që kanë arrestuar në Vlorë
06/12 21:49
Open – Basha&Berisha, kush do ta fitojë partinë? Debat mes Zhejit, Topallit, Bushatit, Mërtirit
03/12 01:15
Çfarë do të ndodhë një ditë pas Kongresit/ Parashikimi i Zhejit, Topallit, Mërtirit dhe Bushatit
02/12 23:54
“Ke patur pseudonimin “Dizenjatore”, Mërtiri shpërthen pasi Topalli i tha se hyn në zyrën e Bashës
02/12 23:25
Milionerët dhe të korruptuarit janë rreth Bashës apo Berishës? Debat mes Mërtirit dhe Topallit
02/12 23:16
“Zheji spekullon”, Bushati i del kundër për tezat sovraniste: ja përse i dal në krahë Berishës
02/12 23:11
Topalli: Nëse PD e merr Berisha unë kthehem në parti, Basha i hedh në kanal bashkëpunëtorët
02/12 23:04
Çfarë ndodh nëse Berisha merr PD-në? Kreshnik Spahiu: Berisha është i paparashikueshëm
02/12 23:04
Kush e ka shumicën e delegatëve në PD? Debat mes Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Topallit
02/12 22:41