Qyno: Efektivët qëlluan rreth 8 herë makinën e Aldi Ramës ndërkohë që u largua nga vendngjarja
28/09/2021 21:46

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Vaksinim me detyrim apo jo? Brataj dhe Tomini përballen me Alimehmetin dhe Tepelenën
27/10 23:13
Dr.Çelaj shprehet kundër vaksinimit të fëmijëve të shëndetshëm, edhe Alimehmeti kundër
27/10 22:43
Zv.ministrja Tomini: Vaksinimi për moshat 16 deri në 18 vjeç nuk do të jenë me detyrim
27/10 22:42
Vaksinimi i fëmijëve ndan panelin në pro dhe kundër në Open, debate të forta
27/10 22:41
Vaksinimi i fëmijëve, aktivisti bën deklaratën e fortë: Po i kërcënohet jeta, reagon Brataj
27/10 22:40
Pro apo kundër vaksinës me detyrim? Dr. Çelaj kundër: Edhe stafet mjekësore po e refuzojnë vaksinën
27/10 22:19
A duhet bërë me detyrim vaksinimi? Boçari: Virusi dhe terapia kanë shumë të panjohura
27/10 22:12
Përse u vaksinuam me vaksina kineze e cila nuk njihet? Tepelena pyet Bratajn dhe Tominin
27/10 22:12
“Është e tmerrme që një mjeke të flasë e painformuar”, Brataj reagon ashpër ndaj dr. Boçarit
27/10 21:57
Dr. Boçari: Pandemia e Covid-19 nuk ishte e tillë, pasojat nuk janë dramatike
27/10 21:56
Tepelena: Qeveria shqiptare nuk e di çfarë përmban Pfizer, debat me Tominin dhe Bratajn
27/10 21:55
Pse ka hezitim për vaksinën? Alimehmeti: Nuk mjaftojnë vetëm mjekët për të përcjellë mesazhin
27/10 21:54
Eni Vasili i drejtohet Bratajt: Argumentet e tua nuk po e bindin Tepelenën të vaksinohet/debati
27/10 21:54
Përse duhet te vaksinohemi ndërkohë që infektohemi nga Covid? Ja çfarë thotë Brataj
27/10 21:53
Andi Tepelena: Qytetarët janë skeptik ndaj vaksinimit edhe për shkak të vendimeve të Qeverisë
27/10 21:41
Përse Shqiptarët po hezitojnë të vaksinohet? Zv. Ministrja Tomini bie dakord me konstatimin
27/10 21:39
Open- Hoxha, Lala, Karamuço dhe Hajdarmataj zbulojnë detaje të reja nga atentatet ndaj biznesmenëve
25/10 23:55
Vrasja e biznesmenit Demir Backa, flasin Hajdarmataj dhe Karamuço
25/10 22:43
Vrasja e Demir Backës, Lala: Djali i Arben Isufit ka tentuar të ketë lidhje me mbesën e viktimës
25/10 22:42
Me emra dhe mbiemra, Anila Hoxha rreshton të gjitha vrasjet e sofistikuara që nuk janë pazbardhur.
25/10 22:41