Qentë mund të nuhasin ndjenjat e njeriut/ Wake Up
03/02/2023 11:28

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Tre herë pjesëmarrëse në “Top Fest”, Gresa Gjocera: Trampolinë e rëndësishme për mua!/ Wake Up
27/03 11:30
Prej 19 vitesh këndon live. Këngëtarja: Emocionohem si ditën e parë…/ Wake Up
27/03 11:30
Ka zë shumë të bukur, por nuk e njohin. Përgjigjia e këngëtares befasuese…/ Wake Up
27/03 11:03
Gresa Gjoreca: Jam produkt i “Top Channel”, ndihem e lumtur që u riktheva…/ Wake Up
27/03 11:00
Solli këngën “E zbrazët”, Gjocera: Nuk i kam qejf ndarjet…/ Wake Up
27/03 10:59
Rikthehet pas 14 vitesh, çfarë ndodhi me këngëtaren?/ Wake Up
27/03 10:52
Sulmohet Top Channel, Rama: Agresioni kriminal kërkon përgjigje nga agjencitë ligjzbatuese!/ Wake Up
27/03 10:42
Mirgit Vataj: Sfidat e Tik-Tok kanë vrarë të mitur/ Wake Up
27/03 10:33
Vataj: Të rinjtë imitojnë modelet më të këqija/ Wake Up
27/03 10:33
Mirgit Vataj: Tik-Tok në Shqipëri jashtë kontrollit/ Wake Up
27/03 10:28
Pastor Vilajeti: Këmbanë alarmi për prindërimin në Shqipëri/ Wake Up
27/03 10:27
Pastor Vilajeti: Rrjeti Tik-Tok, sfidat shkatërrojnë vlerat njerëzore/ Wake Up
27/03 10:26
Zbulohen dy sekrete të banorëve, vetëvrasja dhe “izolimi” në hotel/ Wake Up
27/03 10:05
Lorenci pranon lidhjen në BBV. Keisi: Nuk është e vërtetë, u bëra “elektron”/ Wake Up
27/03 10:02
Luizi dhe Jori njihen jashtë shtëpisë, ja biseda e tyre…/ Wake Up
27/03 10:02
Kiara Tito përballet me realitetin e komenteve të egra/ Wake Up
27/03 10:02
Luizi qan në krevat, Kiara i thotë “Të dua” nga Instagrami/ Wake Up
27/03 10:01
Tik-Tok duhet të mbyllet, prindërit ta ndalojnë/ Wake Up
27/03 09:57
A mendoni se aplikacionet e ndryshme që përdorni në telefon ju përgjojnë?/ Wake Up
27/03 09:51
Ujqit gjigantë që kujdesen për bebin/ Wake Up
24/03 11:36