Qatar 2022 Avokat Ngjela: Ata e dinë Beniadën “të degjeneruar” – Procesi Sportiv, 25 Korrik 2022
26/07/2022 00:15

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Partizani fitore me “gjak” në Kukës, Erjola Doçi e shoqëruar pas Kepit – Procesi Sportiv, 19 Shtator
20/09 00:01
Nations league, ja shanset e kombëtares për vendin e parë – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Herald Marku ka një mesazh të veçantë për tifozët shkodranë – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Historia e sherrit, gazetari tregon kur shijakasit u kapën me laçjanët – Procesi Sportiv
20/09 00:00
Ngjarja e rëndë në Kukës, Ish-arbitri: Ndeshja duhej a… – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Gjoba e Safet Gjicit! Flet psikologia: Nuk është rruga e duhur, duhen sh… – Procesi Sportiv
20/09 00:00
Post Kepi i Tundimeve, surpriza e madhe e Erjola Doçit – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Puthje live, Juna e Kepit të Tundimeve “tërbon” studion – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Në stadium mund të fusësh dhe armë, Met Veliu tregon ekspieriencën- Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Erjola Doçi rikthehet pas Kepit: Vetëm engjëjt tundohen – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Erjola me Junën përqafim në studio: Ishte… – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Jashtë politikës, Met Veliu në studio me dhurata speciale – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Goditet lojtari i Partizanit, skandali në Kukës, tifozët reagojnë keq… – Procesi Sportiv
20/09 00:00
Eduart Grishaj i sjell golin e veçantë, Kostandini tregon… – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Juna e Kepit të Tundimeve merr ofertën e re live në emision – Procesi Sportiv, 19 Shtator 2022
20/09 00:00
Ish-futbollisti: Dhuna nga njerëz të presidentit, stadiumi ruhet me 3 roje – Procesi Sportiv
20/09 00:00
Kampionati i provincës! Beniada Nishani feston për Erzenin – Procesi Sportiv, 12 Shtator 2022
13/09 00:01
Largimi i Skënder Gegës dhe revolta ndaj arbitrit – Procesi Sportiv, 12 Shtator 2022
13/09 00:00
“Alesia Bami është shtesë kati”, Tifozi shkakton të qeshura në studio – Procesi Sportiv
13/09 00:00
Portieri model zgjedh provincën, “Ja pse luaj në Rrogozhinë…” – Procesi Sportiv, 12 Shtator 2022
13/09 00:00