“Qaja pa arsye”, Bieta rrëfen periudhën e vështirë pasi u bë nënë
22/01/2021 17:44
6 vjeçarja e famshme në Itali këndon shqip këngën e Greta Koçit
03/03 19:26
“Ky s’qenka mirë”, Anaidi nis sherrin: Po pse gënjeni…
03/03 19:26
“Edhe unë dua shtëpi dhuratë”, plasin të qeshurat dhe ngacmimet për moderatoren
03/03 19:26
Çfarë të blen burri? Anita shuan kureshtjen e panelit: E kam të zgjuar, më blen vetëm …
03/03 19:25
Anita Haradinaj tregon dhuratën pas lindjes së vajzës, por s’ ia ka bërë Ramushi!
03/03 19:25
Arbër Çepani s’ bën dhurata për të dashurat dhe paska një arsye të fortë
03/03 19:24
Fjodora Fjora tregon situatën e sikletshme me ish-partnerin: Më mbajti inat për shumë kohë!
03/03 19:24
Ftesë në 5, Gratë duan shtëpi me letra, burrat mjaft ta kenë, 3 Mars 2021, Pjesa 2
03/03 19:12
Ftesë në 5, Mejvis Fashionista, 6 vjeçarja shqiptare në revistat italiane, 3 Mars 2021, Pjesa 3
03/03 18:33
Ftesë në 5, A i kthejnë dhuratat pas ndarjes? Gratë kundër ‘burracakëve’, 3 Mars 2021, Pjesa 1
03/03 18:32
Këmbë e sqetulla me lesh, surprizon ish-Missi: Sa ngrija krahun…
02/03 18:54
Pusho në paqe mjeshtër, perandoria e veprave dhe fjalë zemre për Agim Krajkën në 8 minuta
02/03 18:54
Niki dhe Bieta ulërasin në studio, nxjerrin energjinë negative jashtë trupit
02/03 18:53
Seancë meditimi për t’u futur në shpirtin e Bietës, por diçka nuk shkoi siç duhej
02/03 18:53
“Do t’ia çoj deri në fund amanetin”, Alida Hisku ndan përqafimin e fundit me Agim Krajkën
02/03 18:51
“Do t’ia çoj deri në fund amanetin”, Alida Hisku ndan përqafimin e fundit me Agim Krajkën
02/03 18:50
Alida Hisku shpërthen në lot nga Gjermania: Agim Krajka më zgjodhi mua pas Vaçe Zelës
02/03 18:50
I dashuri duke u puthur me një të tjetër, modelja bën gjestin e papritur ndaj vajzës
02/03 18:48
Ftesë në 5, Nga e shtuna bli një vepër arti në ArtKand, 2 Mars 2021, Pjesa 3
02/03 18:40
Ftesë në 5, Të bërtitura në studio: Niki zbulon anën që s’keni njohur më parë, 2 Mars 2021, Pjesa 2
02/03 18:39