Pyjet në flakë në Veri dhe Jug/ 140 hektarë pyje me pisha janë djegur në Seman
04/08/2020 15:57

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

FMN: Ekonomia do bjerë me 7.5%/ Porositë e fundit për qeverinë shqiptare
29/09 15:06
Top News – Kontrollet në dy ditë/ 60 shoferë nën efektin e alkoolit
29/09 14:41
Top News – ‘Po, ne jemi fajtorë’!/ Dosja 339 me gjykim të shkurtuar
29/09 13:36
Top News – Dhe 3 në listën e OFL/ Pengmarrje, drogë dhe vjedhje
29/09 13:35
Top News – ‘Fiton’ Saimir Tahiri/ Gjykata e Lartë pranon rekursin
29/09 13:34
Nis festivali i teatrit/ Elbasan, shfaqjet në mjedise të hapura
29/09 13:03
Të gjithë ‘vrapojnë’ në orët e fundit, shkon rreth 500 numri i aplikuesve për hetues të BKH-së
29/09 12:56
Terapia në çift edhe në Shqipëri/ Mundësia e fundit për të shpëtuar martesën
29/09 12:18
Hapet gara për kazinotë/ Ministra e Financave shpall kriteret e licencimit, afati deri më 22 tetor
29/09 12:09
Top News – Aplikimet për në BKH/ Sot afati i fundit, 310 kandidatë
29/09 12:03
Top News – Dita e trashëgimisë/ Meta-shembja e teatrit, akt taleban
29/09 11:59
Top News – Kodet e komunikimit/ Pseudonimet e korrierëve të drogës
29/09 11:15
Top News – Administrimi i pallateve/ Do gjobiten ata që nuk paguajnë
29/09 10:53
Top News – Denoncimi në ‘Fiks Fare’/ Vorë, abuzim me fondin e tërmetit
28/09 22:12
Top News – PD për shkëmbin/ Falsitet, OFL e vettingu i policisë
28/09 21:53
Top News – Cakaj në Berlin/ Me rëndësi zgjerimi i BE në ballkan
28/09 21:28
Top News – Nuk votohen të enjten/ Shtyhen ndryshimet e kodit zgjedhor
28/09 20:28
Top News – Operacioni “limit”/ GJKKO dërgon për gjykim 30 persona
28/09 20:23
Top News – ‘Respektoni 5 qershorin!’ Soreca: Me rendësi këshilli politik
28/09 20:17
Top News – Aksident ne Pogradec/ Përplasen 3 makina, s’ka të lënduar
28/09 20:12