Pushimet e Bajramit kaloji në Liqenin e Komanit, ja si mund ta shijosh me familjen!
06/05/2021 19:11
Ftesë në 5, Fëmijë me burrë borxh, a kanë më nevojë gratë për burra? 11 Qershor 2021, Pjesa 3
11/06 18:00
Ftesë në 5, 70 mijë $ për një fëmijë, djemtë e Përputhen baballarë me qira?! 11 Qershor 2021,Pjesa 2
11/06 17:45
Plas xhelozia mes djemve të “Përputhen”: Pse këtij i dhanë më shumë lekë sesa mua!
11/06 17:45
“Shiti” fëmijën në këmbim të parave, ish konkurrenti i “Përputhen”: Më duheshin lekë!
11/06 17:45
“Mjaft më bëre si Shën Mëri këtu”, ish- konkurrenti i Përputhen e kap keq me modelen
11/06 17:45
“Po, kam tradhtuar”, Riniani i “Përputhen” zbulon arsyen pse s ‘ishte besnik
11/06 17:15
Ftesë në 5, Riniani preket nga SMS e të dashurës, nga Spanja dasmë në Rrëshen, 11 Qershor 2021, Pj 1
11/06 17:15
“Marshallah avokatja”, ç’ ndodhi në takimin e parë mes Rinianit dhe të dashurës?
11/06 17:15
“S’ ka shanc të përgjigjem”, pyetja që vuri me shpatulla pas muri Rinianin e “Përputhen”
11/06 17:15
Konkurrencë me Mevlanin dhe Ana Lleshin?! Riniani: Do bëj një këngë me…
11/06 17:15
Vetëm me tanga në foto, Rita Lati ka një koment epik për fotot “hot” të së bijës!
10/06 18:56
Bieta e pyet për moshën, Roza Lati s’ e pret mirë: Do shtrihem këtu tani…
10/06 18:56
“I pasur bëhesh me drogë dhe seks”, me kë e kishte Roza Lati?
10/06 18:56
Djali nga Tajvani flet shqip, por Bieta nuk e kupton siç duhet. Plasin të qeshurat!
10/06 18:55
4500 euro një varëse, sa ka kushtuar veshja e plotë e Rozës në këtë foto?
10/06 18:55
“Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati ka bërë një premtim për ditëlindje!
10/06 18:54
Ftesë në 5,Universiteti “Barleti” me shtëpi të re pas 16-vitesh eksperiencë,10 Qershor 2021, Pjesa 3
10/06 18:53
Ftesë në 5, Roza Lati ”e shkrep” për 33-vjetor: Do dal topless, 10 Qershor 2021, Pjesa 2
10/06 18:52
Ftesë në 5, Për 14 ditë dasmë? A i tha ’po’ shqiptarja djalit nga Taiwan? 10 Qershor 2021, Pjesa 1
10/06 18:51
Ja mosha ideale kur duhet të martoheni sipas horoskopit dhe yjeve
09/06 19:15