“Psikovampiret”, thithësit e energjisë pozitive – Shqipëria Live, 30 Qershor 2020
30/06/2020 16:05

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Andueli i “Për’puthen” sulmon Lulzimin – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 17:00
Jam ndier keq për komentet negative ndaj Antonetës – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 17:00
Andueli i “Për’puthen” flet për vendimin e Antonetës – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 16:59
Fqinjët e familjes së vëtflijuar, pallati u mbush me erën e kufomave – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 16:25
Ylli Merja tregon si ta mposhtim celulitin – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 15:46
Andueli i “Për’puthen “ tregon ndjesitë pas Jo-së të Antonetës – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 15:45
Reagojnë dëshmitarët e Jehovait, nuk kishim lidhje me familjen – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 15:41
Ngjarja tragjike e vetflijimit, zbardhen fakte të reja – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
03/07 15:12
Babai do ti shkoj deri në fund, për të burgosur manjakun – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 17:30
Rrëfimi trondites i nënës, që i abuzuan seksualisht vajzën minorene – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 17:30
Aksidenti në mal, që i rrezikoi jetën turistit – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 17:26
Renato Mekolli: Jam i pazëvëndësueshëm ja arsyet – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 17:26
Rash nga gremina në mal, ja si mbijetova për 12 orë – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 16:31
Renato Mekolli në “Hell’s Kitchen Albania” nuk më zëvëndëson askush – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 15:40
Përplasje mes Ministres dhe Gazetares së Top Channel – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 15:15
Skandal, 8 vjeçarja abuzohet nga mësuesi, prindërit denoncojnë – Shqipëria Live, 2 Korrik 2020
02/07 15:15
Nga Tik Tok fitoj shumë para, adoleshenti i famshëm – Shqipëria Live, 1 Korrik 2020
01/07 17:07
Nëna kujton momentet e fundit me djalin që i ndërroi jetë – Shqipëria Live, 1 Korrik 2020
01/07 17:06
Të rinjtë shqiptar, që u bën të famshëm në Tik-Tok – Shqipëria Live, 1 Korrik 2020
01/07 16:01
U njohën në burgun e Spaçit, ruajnë akoma miqësinë dhe sot – Shqipëria Live, 1 Korrik 2020
01/07 15:43