Psikologia shqiptare mahnit italianët:Ata nuk thonë “të bëfsha,e të hëngsha”-ShqipëriaLive 26Maj2022
26/05/2022 14:37

Finalja e Conference League u mbyll me shumë sukses në Tiranë. Roma fitoi me Feyenoord me rezultatin 1-0 falë golit të Nicolo Zaniolos. Marash Kumbulla nuk u aktivizua. Policia shqiptare “fitoi” kupën e saj, shmangën përplasjet

“Nuk kisha Sardin në 2019″, Luar tregon se si lindi bashkëpunimi-Shqipëria Live
04/07 15:55
Flasin për herë të parë, Sardi dhe Luar sqarojnë lajmin nëse janë çift-Shqipëria Live
04/07 15:55
“Nëse jemi çift nuk e do themi”, Luari konfirmon lidhjen me Sardin?- Shqipëria Live
04/07 15:54
“Sytë e saj më tërheqin”, Sardi dhe Luari flirtojnë në studio mes tyre- Shqipëria Live
04/07 15:54
“Sardi pjesë e familjes”, Luar bën deklaratën e madhe-Shqipëria Live
04/07 15:54
Sardi dhe Luar tregojnë bashkëpunimet e tyre, një verë e çmendur për artistët-Shqipëria Live
04/07 15:53
Shpëtuan katër të miturit nga mbytja, vrojtuesit kishin tre ditë që ishin trajnuar – Shqipëria Live
04/07 15:30
Pushuesit pësuan atak në det, vrojtuesi tregon si duhet të reagojmë në këto raste-Shqipëria Live
04/07 15:30
3 të mitur rrezikuan të mbyteshin në Vilë Bashtovë, gazetari zbulon gjendjen e tyre-Shqipëria Live
04/07 15:29
7 pushues u bllokuan mes detit në Shëngjin, gazetarja jep detajet si shpëtuan – Shqipëria Live
04/07 15:29
“Doli me bikini kuqezi në Serbi”,koreografia:Foton ma bëri një serb, s’ishte provokim-Shqipëria Live
04/07 15:28
“Na kanë pritur me bomba në skenë, këta çiliminjtë merren me recipetat e mia”-Shqipëria Live
04/07 15:28
Mediat serbe e quajtën provokotare, rrëfehet shqiptarja që doli me bikini kuqezi-Shqipëria Live
04/07 15:28
“Duhemi shumë…” Sardi dhe Luar flirtojnë në studio, çfarë po ndodh? – Shqipëria Live 4 korrik 2022
04/07 15:11
Debat në studio për nënën që u hodh nga materniteti: Çfarë do të hajë me 5 fëmijët?!-Shqipëria Live
04/07 14:58
“Prindërit bëhen pengesë për ndihma, nxjerrin fëmijët në rrugë”, flet Pulaha -Shqipëria Live
04/07 14:58
U hodh nga materniteti me foshnjën: Burri e la në baltë, mos e paragjykoni-Shqipëria LiveNIEL
04/07 14:57
“Nëna në shok, pasi u hodh nga materniteti, 5 fëmijët e tjerë në kushte mizerabël”-Shqipëria Live
04/07 14:57
U hodh nga kati i dytë i maternitetit me foshnjën,nëna e futi në gji për ta mbrojtur-Shqipëria Live
04/07 14:57
Me rroba banjo kuqezi në Serbi, shqiptarja: Nuk kam provokuar – Shqipëria Live 4 Korrik 2022
04/07 14:50