Protesta e opozitës; Basha në Vorë, thirrje për pjesëmarrje masive
14/01/2018 18:16

Vora ka qenë ndalesa e radhës e Lulzim Bashës, në turin e tij të takimeve për përgatitjen e protestës së 27 janarit.

Top Channel/ Meta në SPAK, sulm Dumanit! U thirr për hetimin pasuror një ditë pas bashkëshortes
13/06 12:28
Top News/ Ditëlindja e Partisë Socialiste / Rama shmang fjalimin e gjatë, ‘senatorët’ nuk mungojnë
13/06 11:52
Top Channel/ Një ditë pas Kryemadhit, Meta shkon në SPAK! Ja veprimi epik që bëri pasi hapi derën
13/06 10:41
Top News/ Berisha: Kërkojini falje Belerit, ai refuzoi të kandidojë për Edi Ramën
12/06 21:21
Top News/ ‘Kam vulën dhe logon, hajdeni tek unë’, Berisha thirrje deputetëve të Bashës
12/06 21:18
Top News/ Berisha pas marrjes së vulës: Mesazhi i vendimit të gjykatës është bashkimi ynë
12/06 21:17
Top News/ Protestuesi poshtë ballkonit të Berishës: Prijësin tonë e mbajnë kot atje lart!
12/06 21:17
Top Channel/ Sula I dini hilet ju, urrejtje për opozitën! Braçe i kundërpërgjigjet me ulërima
12/06 20:22
Top Channel/ “Ju e quani administratën të ndërtuar lehtë”, Balluku: Përfaqësuesi…
12/06 20:21
Top Channel/ “175 mijë persona po pushohen nga puna”, Tabaku e ashpër: Tregu fason në pikëpyetje
12/06 20:21
Top Channel/ Spaho: Do të detyroheni të gëlltisni atë që keni nxjerrë, di fillojë llogaridhënia
12/06 20:20
Top Channel/ Korreshi nuk ndal ironitë dhe batutat në Parlament: Nuk hyjmë në BE me brekët grisur
12/06 20:19
Top Channel/ Manja: Ndryshimet që propozojmë do të… t’i japim atë vend që meritojnë
12/06 20:19
Top Channel/ “Njollë turpi”, Sula me tone të ashpra në Kuvend: Blerje nga qeveria, integriteti…
12/06 20:18
Top Channel/ “Shpërthen” Tabaku: Qeveria shkel ligjin! Braçe qesh nga vendi
12/06 20:18
Top Channel/ “Ky është një shantazh”, Braçe debaton me deputeten demokrate
12/06 20:17
Top News/ Rama me veteranët e PS në 33-vjetorin e themelimit të partisë
12/06 19:32
Top News/ Kryemadhi merret në pyetje nga SPAK: U thirra ne cilësinë e personit qe ka dijeni
12/06 17:06
Top News/ Siguria dhe integrimi/ Ministri Hasani takohet me presidentin e Finlandës
12/06 16:24
Top Channel/ Monika Kryemadhi në SPAK/ Prokuroria po heton pasurinë e bashkëshortes së Ilir Metës
12/06 15:34