Protesta e 7 Korrikut, Ina Zhupa zbulon arsyet se pse duhet të dalim në protestë |Zona Zero Top News
01/07/2022 18:49

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Berisha ‘ndez motorrët’, pritet verë e gjatë protestash/ Pritet fluks turistësh… |Zona Zero Top News
01/07 21:12
Sezoni turistik në Lezhë/ Ndreu: Kemi shumë turist të huaj, jemi vendi më i pastër |ZonaZero TopNews
01/07 20:37
Lezha qyteti me më shumë të punësuar, janë rritur rrogat – Analizon Ndreu | Zona Zero Top News
01/07 20:36
Ndreu: Ka një orar për nxjerrjen e mbeturinave, ata që nuk e zbatojnë do të… | Zona Zero Top News
01/07 20:30
Lezha ofron diversitet, Kune Vaini është perla e Shqipërisë Flet Ndreu | Zona Zero Top News
01/07 20:29
Shqipëria në lojërat mesdhetare, Hoxha: Gjykim jo i drejtë, ishte trishtuese | Zona Zero Top News
01/07 20:13
Çfarë u është premtuar sportistëve? Flet zv. ministri i Arsimit dhe Sportit | Zona Zero Top News
01/07 19:34
Sportistët elitarë, Hoxha: Ekipi jonë trajtohet me dinjitet, ja çfarë presim | Zona Zero Top News
01/07 19:32
Bojkoti i avokatët, Hamataj zbulon kur dalin rezultatet | Zona Zero Top News
01/07 19:17
Bojkoti po fillon të ketë sukses, qytetarët po merren ‘peng’ nga KLGJ -Hamataj | Zona Zero Top News
01/07 19:12
E prisja deklaratën e Ramës,Hamataj: Qytetarët nuk e kuptojnë se çfarë po ndodh | Zona Zero Top News
01/07 19:12
Mund të shkaktohet nje katrahurë/Ja çfarë mund të ndryshojë rrënjët e sistemit | Zona Zero Top News
01/07 19:11
Harta e re gjyqësore/ Hamataj: Deklarata e Ramës do të na lërë në bojkot të pafund |ZonaZero TopNews
01/07 19:10
A do të përshkallëzohet protesta? Zhupa: Nuk është një protestë për të shkatërruar |ZonaZero TopNews
01/07 18:59
Kriza ekonomike në Shqipëri, Zhupa: Jemi në rrezik më shumë se kurrë | Zona Zero Top News
01/07 18:54
Zhupa: Duhet të jetë fillimi i një stine të madhe protestash, ja thelbi kryesor | Zona Zero Top News
01/07 18:53
Protesta e 7 Korrikut, Ina Zhupa zbulon arsyet se pse duhet të dalim në protestë |Zona Zero Top News
01/07 18:49
Zhupa: Kjo protestë vjen si një thirrje e vërtetë, janë një mijë arsye për të dalë |ZonaZero TopNews
01/07 18:48
Beteja në turizëm-Butrinti ishte vetëm fillimi, tani është Pallati i Brigatave | Zona Zero Top News
01/07 18:45
Aeroporti i Vlorës ishte vetëm një fasadë, si qëndron e vërteta? Flet Zhupa | Zona Zero Top News
01/07 18:44