Promo “Top Arena” çfarë ndodhi në jaht?Gabriela zbulon gafat – Ftesë në 5, Pjesa 2
12/06/2024 18:00

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Marsida Pllaha Të ftuar: Lorenc Jemini, Gabriela Arapi Tema: Ethet e kampionatit Europian kanë nisur jo vetëm për Kombëtaren shqiptare por edhe për gjithë sportdashësit. Top Channel do të sjellë cdo mbrëmje duke nisur nga 14 qershori programin dedikuar sportit por jo vetëm, Top Arena "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Ik nga fetsta pa thënë “mirupafshim”, stili I ri për të kursyer… – Ftesë në 5, Pjesa 1
15/07 17:30
Meridiani e thotë troç: Një mirupashim të mos bëjmë taksixhiun pastaj…- Ftesë në 5
15/07 17:15
Fiksimi i moderatores për intervistën e Bietës me Ramën! Studio shkrihet – Ftesë në 5, Pjesa 3
12/07 18:15
Me partnerin edhe në punë? “Nuk e mbron dot, kur ka debate me të tjerët”- Ftesë në 5, Pjesa 2
12/07 18:00
Bieta shokohet: Të xhelozoj unë për Albanin dhe suksesin e tij?- Ftesë në 5
12/07 17:45
10 vite nga shikimi dashurisë!”Më ngacmoi vetë e para”, rrëfehen gazetarët! – Ftesë në 5, Pjesa 1
12/07 17:30
Kolegia kishte qejf bashkeshortin! Sekreti që doli zbuluar në studio: “Tani e mora vesh”- Ftesë në 5
12/07 17:15
Çfarë e shpëton turizmin në vend? Ja “thembra e Akilit”- Ftesë në 5, Pjesa 3
11/07 18:15
40% më shumë turist në Shqipëri? Ja e vërteta e kësaj vere… – Ftesë në 5, Pjesa 2
11/07 18:00
Eksperti: Në Tiranë sheh fytyra të frikshme “turistësh”! – Ftesë në 5
11/07 17:45
Në Spanjë i thonë mikut “ ik”. Çfarë po ndodh atje? – Ftesë në 5, Pjesa 1
11/07 17:33
Blerina Ago: Taksë se kush do të hyjë në Venezia! – Ftesë në 5
11/07 17:31
Shumë “mund” për një vizë! Por si të lehtësosh procedurat? – Ftesë në 5, Pjesa 3
10/07 18:15
Loris, TikTok-eri që i bën naze byrekut dhe tavës së kosit të nënës… – Ftesë në 5, Pjesa 2
10/07 18:00
“Mamin e mora në Shqipëri”, vendimi që solli fjalë në shtëpi! Babi: Ku shkove nuse?- Ftesë në 5
10/07 17:45
U dashurua me gruan 15 vite më të madhe. “Ishte nënë & dashnore perfekte” – Ftesë në 5, Pjesa 1
10/07 17:30
“Kur do çlirohesh nga fjala ‘single’?”, mamaja e producentit ka një kërkesë specifike…- Ftesë në 5
10/07 17:25
Emigrantët nisin “gërmimet” për jetën e vajzave! Kë ka pasur më parë? – Ftesë në 5, Pjesa 3
09/07 18:15
Pse tradhtojnë shqiptarët më tepër në verë! Arsyet? – Ftesë në 5, Pjesa 2
09/07 18:00
Plas në studio! “Shumica e vajzave nuk e kanë problem që burrat janë të martuar!”- Ftesë në 5
09/07 17:45