Prezantimi i paketës anti-korrupsion/ Jorida Tabaku deklaratë për mediat | Breaking Top News
08/12/2022 12:00

Live nga prezantimi i paketës anti-korrupsion, flet Jorida Tabaku.

Emisioni i plotë: Ethet e 11 shkurtit po afrojnë, çfarë PARALAJMËRON Berisha?! | Breaking Top News
07/02 15:51
Monika Kryemadhi në shtëpinë e Big Brother? E zbulon ish-zyrtarja e lartë | Breaking Top News
07/02 14:54
Bledi Mane banori më i ri i BBV? Ja çfarë pritet të ndodhë sonte… | Breaking Top News
07/02 14:54
Luizi dhe Kiara po përgatisin një ‘dasmë përrallore’ tashmë jashtë BBV?! | Breaking Top News
07/02 14:48
Oriola Marashi pjesë e Big Brother Vip? Nëna e saj zbulon të vërtetat | Breaking Top News
07/02 14:42
Xhoi Jakaj banorja më e re e BBV2? Ish-drejtoresha zbardh DETAJET | Breaking Top News
07/02 14:42
A ishte i drejtë largimi i Efit? Zbulohen të pathënat e BBV | Breaking Top News
07/02 14:35
McGonigal / ‘Lakrori ka ende shumë petë’-ish zyrtari zbulon fakte tronditëse | Breaking Top News
07/02 14:34
Shtohen “ethet” e garës/ Ja kush janë 3 banorët që do futen në BBV… | Breaking Top News
07/02 14:25
Taulant Balla është takuar me McGonigal?! E zbulon ish-drejtuesi i lartë i policisë |BreakingTopNews
07/02 14:24
Ironia e ish-drejtorit të policisë: Rama ikën në borë se është nxehur nga… | Breaking Top News
07/02 14:24
11 shkurti / Eksperti Karamuço: Policia fut polic të infiltruar në protestë | Breaking Top News
07/02 14:24
Protesta e Berishës / PD s’duhet ta lërë Ramën të futet në zyrë-Thirrja e Prençit |Breaking Top News
07/02 14:20
Ku do jetë Rama ditën e protestës?! Zbërthehet e vërteta e kryeministrit | Breaking Top News
07/02 13:58
Propozimi i Anastas Angjelit: Profesionet më të vështira të kenë paga të larta | Breaking Top News
07/02 13:11
Përmendja e Ramës rol kyç në bashkimin e PD? Gazetari zbardh DETAJET | Breaking Top News
07/02 13:11
Gazetari ‘kap mat’ deputetin e PD për çështjen McGonigal | Breaking Top News
07/02 13:10
Ish-ministri i PS thirrje qeverisë: Miratoni një paketë të 4 për qytetarët | Breaking Top News
07/02 13:10
Duhet të rritet paga minimale dhe pensionet? Ish ministri socialist tregon rrugën… | Breaking
07/02 12:51
Çfarë paralajmëron Berisha me protestën e 11 shkurtit? E zbulon deputeti | Breaking Top News
07/02 12:50