Premiera e dokumentarit “Beteja Jonë”
28/11/2014 00:00

U shfaq në Muzeun Historik Kombëtar premiera kombëtare e dokumentarit “Beteja Jonë”, i realizuar nga gazetarja Monika Stafa dhe Digitalb, në kuadër të 70-vjetorit të Çlirimit.

Top News – Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy të reja dhe një çift gjerman
21/09 12:03
Top Channel/ Barnat nuk njohin krizë, importet u rritën me 17% gjatë këtij viti
21/09 11:58
Top Channel/ Flakët dogjën katin e 10-të të pallatit pranë stacionit të trenit në Durrës
21/09 11:40
Top News – Rama ‘shkund’ OKB-në! Reuters e citon: Ndaloni luftën dhe Zelenski nuk flet
21/09 11:31
Top Channel/ Shisnin ora të shtrenjta dhe bizhuteri pa faturë, arrestohen dy persona
21/09 11:20
Top News – Tregtonin produkte online pa fatura/ Vihen në pranga dy administratorët e dyqaneve
21/09 10:56
Top Channel/ “Një rrogë deputeti sa 39 pensione”/ Lëvizja Bashkë proteston para Kuvendit
21/09 10:56
Top Channel/ Digjet kati i 10-të i një pallati në Durrës, çdo gjë e shkrumbuar brenda apartamentit
21/09 10:55
Top Channel/ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër! Dy vajza në spital, një çift gjerman jashtë rrezikut
21/09 10:39
Top News – ‘Me hashash pranë gjimnazeve, dy të arrestuar në Tiranë e Dibër
21/09 10:30
Top News – Pensionet rriten me 15 mijë lek / Vendimi i ISSH, përfitojnë mbi 767 mijë të moshuar
21/09 10:21
Top News-Bardhi fut zgjedhoren në rend dite/ Kërkesë Nikollës-Të ngremë komisionin e ri për reformën
21/09 10:04
Top News – Zjarr në mesnatë / Digjet apartamenti në Durrës, s’ka të lënduar
21/09 09:32
Top News – ‘Ofensiva’ e Ahmetajt në drejtësi / Pavlefshmëri të provave dhe zhbllokim llogarish
21/09 09:30
Top Channel/ Blinken: Rusia krime lufte në Ukrainë! S’do lejojmë të thyhen rregullat e vendosura!
20/09 23:32
Top Channel/ Polici i “Shqiponjave” plagoset në detyrë. 20 mijë euro kush jep të dhëna për autorin
20/09 23:08
Top News – Plagoset efektivi i ‘Shqiponjave’ / Identifikohet autori, 20 mijë euro për kapjen e tij
20/09 22:21
Top Channel/ Blinken në Këshillin e Sigurimit: Rusia po e përdor urinë si armë
20/09 22:04
Top Channel/ Lavrov në Këshillin e Sigurimit akuza ndaj Ukrainës: Kërcënon me asgjësim etnitë
20/09 22:02
Top Channel/ Rama përplaset me Rusinë për Ukrainën, përfaqësuesi rus me gjuhë kërcënuese
20/09 21:48