Poetja seksi s’ jep kollaj shance të para: Duhet merituar “po” ime!
07/05/2021 17:45
Sherri me shufra hekuri në Shëngjin, “shokon” i ftuari: Do ishte super histori dashurie!
21/06 19:09
“Janë të frustruar, në plazh shkojnë për të gjetur burrë”, moderatori e thotë troç
21/06 19:08
“S’gjen grua serioze në disko”, plas keq mes dy vajzave: Ik moj ti mëso të flasësh!
21/06 19:08
“S’po të duroj dot më- Plaç në vend”, ndizen gjakrat mes Zhakut dhe Eltonit
21/06 19:07
“Jam zënë me thika për gruan edhe me vëllezërit”, i ftuari nxjerr shenjat në trup
21/06 19:07
Ftesë në 5, “Ne jemi prostitutat – Mbylle se ma shpife”, plas sherri live, 21 Qershor 2021, Pjesa 2
21/06 18:40
Ftesë në 5, Detaje nga sherri 4 djemve në Shëngjin: Fajin e kishte vajza, 21 Qershor 2021, Pjesa 1
21/06 18:39
Ftesë në 5, “Burrat e hanë ne fund”, Bieta & Rudi debat edhe në publicitet, 21 Qershor 2021, Pjesa 3
21/06 18:38
Sa pagoi Eva Murati për një pije në Mykonos? “S’ di ç’ kishte brenda për aq lekë e shkreta”
18/06 18:00
Ftesë në 5, Sherr me kamarierin në plazh,‘skandalet’ e verës të vajzave vip, 18 Qershor 2021,Pjesa 3
18/06 18:00
Në Dubai me zemër të ngrirë dhe sytë te fatura, gazetarja: S’ dija a do na dilnin lekët
18/06 18:00
“Pastruesja më kapi mat me burrin në hotel”, momenti i sikletshëm i blogeres
18/06 17:57
Turqit lanë kokën pas Eva Muratit, moderatorja i hyn turqishtes
18/06 17:45
“Rroftë Dhërmiu me peshk të ngrirë”, Iva Tiço e indinjuar: Kamarieri ta sjell në majë të hundës
18/06 17:45
Ftesë në 5, Kujdes!!! Mos e ha ushqimin me gishta këtë verë ose përndryshe…18 Qershor 2021,Pjesa 2
18/06 17:45
Partneri i Iva Tiços ka një kritikë sa herë shkojnë për pushime në Shqipëri
18/06 17:45
Edhe Anita Haradinaj ka probleme me kamarierët: Më luten fëmijët që të mos zihem!
18/06 17:45
Ftesë në 5, Shqipëri- Turqi, kush do ta fitojë ‘ndeshjen’ e kësaj vere?18 Qershor 2021, Pjesa 1
18/06 17:15
Rudina Hajdari tregoi me lezet se është ndarë nga burri? “Pushimet e verës do t’i kaloj me…”
17/06 19:14
“E ka lënë karantina me pasoja”, ish-Missi vrapon zbathur në mes të liqenit
17/06 19:13