“Po të ma kërkojë Grida, të lidh pas emisionit dhe të pështyjë”, Gjekmarkaj shpërthen ndaj Çupit
01/12/2020 22:38

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open– ‘Negociatat e PD-së dhe aleatëve’, Grida Duma e Fatmir Mediu përballë Abilekajt, Sulos e Hilës
19/01 02:22
Drejtuesit e PD në qarqe, Hila, Abilekaj, Sulo, Duma dhe Lapaj analizojnë emrat
19/01 00:17
Av Lapaj: Kushtet e aleateve ndaj PD e zvogëlojnë Opozitën, është koha për një bashkim të madh
18/01 22:55
“Diversioni” i Abilekajt dhe pyetja e Eni Vasilit që “acaruan” Dumën, shpërthen ish-deputetja
18/01 22:55
Duma shpërthen ndaj Ramës: Po përdor pandeminë për politikë, replika me Hilën
18/01 22:52
Grida Duma flet për ‘koalicionin’ me LSl-në, replikon me Hilen, Abilekajn dhe Sulon
18/01 22:42
Sulo dhe Hila pyesin Mediun: Po përgatiteni të dilni vetëm në zgjedhje? Ja përgjigja
18/01 22:25
Mediu kritik me Bashën, kërkon 12 kandidatë në listë jo domosdoshmërisht fituese
18/01 22:24
Fatmir Mediu ndërhyn në Open: PR e meriton deputetin në Tiranë, negociatat me Bashën
18/01 22:24
Duma: Askush nuk mund të thotë që aleatët janë të pakënaqur, Sulo: Shkritë partitë e vogla
18/01 22:08
A duhet ti pranojë Basha kërkesat e aleatëve? Flasin Abilekaj, Hila dhe Sulo
18/01 22:04
“Gjallëri aleancash”, Duma replikon me Hilen për zhvillimet brenda Opozitës
18/01 22:01
“Cilën parti do të votoni”? Oliviero Marchese zbulon pyetjet që IPSOS do ti bëjë votuesve Shqiptarë
18/01 21:37
“Vështirësia e intervistimeve”, Marchese: Ky nuk është problem vetëm i Shqipërisë…
18/01 21:28
Drejtori i Përgjithshme i kërkimeve Elektorale në IPSOS: Vjet mbuluam 18 fushata elektorale
18/01 21:28
Kompania lider e sondazheve në Botë, IPSOS, kontratë me Top Channel për zgjedhjet, flet Marchese
18/01 21:28
Open -‘Vaksina, marrëdhëniet me Greqinë e Turqinë, darka te Nusreti’, Edi Rama përballë gazetarëve
15/01 03:21
Rama shpërthen në të qeshura kur Gjekmarkaj po fliste, “O padre, o profesor, çfarë je ti”?
15/01 01:16
Rakipllari: Skandal, zyrtarëve Shqiptarë ja paguan darkën ai që do investojë në Shqipëri
15/01 01:15
Kryeministri Rama “sqaron” darkën e Ministrave në Dubai dhe flet për transformimin e Durrësit
15/01 00:28