“Po i hyni çifteve në krevat”, debat mes dedektives dhe gazetarit – Shqipëria Live 27 Janar 2023
27/01/2023 14:46

Nga viti në vit është rritur kërkesa e grave dhe burrave për të kontrolluar me anë të detektivit tradhtinë. Sipas dedektives Shkenda Lili, ajo që vihet re është rritja e numrit të burrave që kërkojnë të zbulojnë më shumë tradhtinë e grave. Gazetare: Ema Shazivari

Kamila tregon arsyen pse u përlot për Mirin. Sot ka një surprizë për publikun – Shqipëria Live
24/03 16:31
Remili akuza për Livian: Më ke tradhtuar. Konkurrentët: S’do të nxjerrë faktet – Shqipëria Live
24/03 16:31
Erjoni lë Përputhen? Konkurrentja zbulon surprizën, ja çfarë pritet të ndodhë – Shqipëria Live
24/03 16:31
“O ba, dil nga programi” ish- bashkëshortja e Erjonit i bën presion me djalin – Shqipëria Live
24/03 16:30
“Kishte një javë që Giselda kërkonte sherr”, flasin ish – konkurrentët Shqipëria Live
24/03 16:30
Sherr mes vajzave të Përputhen për Artjoni, debati deri në konfrontim fizik – Shqipëria Live
24/03 16:29
Shqiptarja e lindur në SHBA: Jam mahnitur me historinë e UÇK-së dhe Mitrovicën – Shqipëria Live
24/03 16:19
“U kthyen tek rrënjët” të rinjtë e Diasporës udhëtojnë në qytetet e Shqipërisë- Shqipëria Live
24/03 16:18
Misteri i “Bukuroshes së Durrësit”,simbolistja:Është nëna e atij që ndërtoi qytetit – Shqipëria Live
24/03 16:12
“Romakët dhe grekët histori bebash”, simbolistja: Ilirët janë shumë më të vjetër – Shqipëria Live
24/03 16:10
“Olta e dashuruar me Luizin, nga xhelozia bën sulmet”, astrologia bën parashikimin – Shqipëria Live
24/03 16:06
“Ti pi drogë” plas keq mes Oltës dhe Luizit për deklaratën e aktores – Shqipëria Live
24/03 16:02
Deklarata e Gertit për Kiarën fut në sherr Oltën dhe Luizin – Shqipëria Live
24/03 16:02
Të shtunën Kiara bën gati valixhet, Olta gëzon finalen kokë më kokë me Luizin – Shqipëria Live
24/03 16:02
“Kiara më inteligjente se Olta”, parashikimi tronditës i astrologes për Kiarës – Shqipëria Live
24/03 16:01
“Kiara dhe Olta kanë lindur për të qenë armike”, habit astologia – Shqipëria Live
24/03 16:01
“Bukuroshja e Durrësit” u ndërtua me gurë shqiptar, flet studiuesi për ndërtimin – Shqipëria Live
24/03 15:50
“Bukuroshja e Durrësit” ishte dhurata e një mbreti ilir që e mbante në vilën e tij”- Shqipëria Live
24/03 15:50
“Durrësi ka qenë si Las Vegas, vend i argëtimit dhe prostitutave”, flet studiuesi – Shqipëria Live
24/03 15:50
“Bukuroshja e Durrësit” u gjet në një ndërtesë, jo në amfiteatër, shpjegon gazetari – Shqipëria Live
24/03 15:49