Platforma “Deputeti që duam”/ Rama fton të rinjtë dhe emigrantët që të aplikojnë
15/10/2020 19:43

Partia Socialiste i bëri ftesë të gjithë aspirantëve për tu bërë deputetë të aplikojnë në platformën online DeputetiQëDuam. Metodologjinë e aplikimit e shpjegojë kryesocialisti Edi Rama.

Top News – Rama-kryesimi i OSBE/ Morëm shumë përgjegjësi në 1 vit
04/12 17:16
Top News – Në kushte mbijetese/ Basha me një familje artizane
04/12 16:00
Kryesimi i OSBE/ Rama: Shqipëria mori më shumë përgjegjësi se çdo vend tjetër
04/12 15:19
KED-ja e re/ Shorti u hodh, këta janë anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
04/12 12:19
Top News – Ish-ministri Marko Bello/ Humb jetën, ishte me koronavirus
04/12 10:18
Top News – Veshtirësitë nga pandemia/ Basha me një biznes fason në Lezhë
03/12 16:07
Hetim për “dosjet e UÇK”/ Miratohet komisioni në Parlament. Do drejtohet nga Ulsi Manja
03/12 15:11
Rezoluta evropiane për Shqipërinë/ Zgjedhjet, pandemia dhe marrëveshje më Greqinë
03/12 15:08
Top News – Borxhet për pandeminë/ Hajdari-nuk kanë shkuar tek njerëzit
03/12 14:34
Top News – 1 vit nga kryesimi i OSBE/ Rama-përçarja po dominon dialogun
03/12 13:02
Komisioni i UÇK në Kuvend/Pritet miratimi i komisionit që do të zbardhë hetimet e Euleks në Shqipëri
03/12 12:54
OSBE zgjedh përfaqësuesin e medias/ Humb Ditmir Bushati, fiton kandidatja portugeze
03/12 12:41
Misioni njëvjeçar të OSBE, Rama: Tejet sfidues dhe një debutim absolutisht dinjitoz i Shqipërisë
03/12 12:18
PS, 1587 kandidatë/ Përfundon faza e parë e procesit, “deputeti që duam”
02/12 15:20
1 mld lekë për identifikimin/ KQZ jep koston e identifikimit elektronik, që është sa buxheti i saj
02/12 12:22
Dy mandatet në Tiranë për PS e PD/ Do i hiqet një mandat PS në Gjirokastër dhe një PD në Dibër
01/12 15:17
“U harrua pse u krijua BE”/ Rama flet për “Forbes”, për integrimin dhe pandeminë
01/12 15:10
Top News – Basha për raportin e FMN/ Shifrat për Shqipërinë, më të voglat
01/12 11:28
KQZ: Pse u ndryshuan vendbanimet/ Kërkohen shpjegime për ndryshimet 6 muaj para zgjedhjeve
30/11 15:24
400 banesa në Shijak/ Po ndërtohen pas shkatërrimeve nga tërmeti
30/11 15:19