Piktori me atelie në stadium/ Nga mirëmbajtja e fushave të gjelbra, në punën me penel
17/10/2020 19:53

Ky është Besniku, duart e të cilit gjatë paraditeve përkujdesën për fushën e gjelbër të futbollit, ndërsa pasditeve i rikthehet pasionit, për tu dhënë jetë faqeve të bardha të pëlhurës.

Top News – 514 infektime në ditë/ Kosova merr masa të reja
31/10 18:53
Top News – PDK kerkon shkarkimin/ Dy ministra të qeverisë Hoti
31/10 14:44
Të rinjtë që zgjedhin Kosovën/ Ndryshe nga bashkëmoshatarët që duan të ikin
31/10 12:51
Top News – Covid, 418 raste të reja/ Kosova lajmëron masa të reja
30/10 22:11
Ministri i ekonomisë fiton tender/ Denoncimi i “Fiks Fare”, Kuçi: dorëhiqem nëse jam në konflikt
30/10 19:52
Top News – Kosova do ta sigurojë vaksinën antiCovid-19 përmes Bankës Botërore
30/10 12:12
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi – Një hap tjetër përpara me këndvështrime të ndryshme
30/10 10:40
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ 281 raste të reja dhe 4 viktima
28/10 19:04
Top News – Kosova nis procedurat për përdorimin e plazmës së gjakut për pacientët me COVID-19
28/10 15:54
Inspektorët e papaguar/ Mbikëqyrin masat anticovid në Prishtinë, por nuk marrin paratë shtesë
28/10 15:32
Top News – Infektohet me Covid/ Albin Kurti në vetëizolim
28/10 11:00
Serbë e shqiptarë, nuk bashkëpunojnë/ Pika e Merdares. Doganierët nën një çati, por të ndarë
27/10 19:59
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Të enjten takim në nivel ekspertësh
27/10 15:01
Top News – Pandemia në Kosovë/ Zemaj: Situata është e qëndrueshme
27/10 12:31
Infermierët kërkojnë rritje page/ Duan t’u paguhen më shumë orët e punës natën dhe në fundjavë
27/10 12:27
Top News – Afera e thesarit… Kosovë, vetëdorëzohet i kërkuari
26/10 20:20
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ 3 viktima dhe 205 raste të reja
26/10 19:14
Top News – Bizneset në Kosovë/ Ekspertet-pak përkrahje në pandemi
25/10 16:30
Top News – Kontrollet mjekesore/ Kosovë, të rikthehen në kufi
25/10 16:24
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Dy viktima dhe 186 raste të reja
25/10 16:14