Përse zihet më shpesh me gruan, Lorik Cana: Ajo është posesive!
25/05/2020 20:49
Ftesë në 5, Maskë me detyrim? Mos e mbaj po deshe, ja sa penalizohesh, 9 Korrik 2020, Pjesa 1
09/07 21:40
Ftesë në 5, Përdhunimi i 15-vjeçares, regjistër kombëtar për pedofilët, 9 Korrik 2020, Pjesa 2
09/07 21:39
Ftesë në 5, S’qesh dot nga botox, “Gymysh” shokon fansat, 9 Korrik 2020, Pjesa 3
09/07 21:38
Paralajmërimi i doktorit: Kjo situatë me virusin do zgjasë 2 vjet!
09/07 21:23
E ke operuar hundën më shumë se 2 herë? Dëgjoje kirurgun para se të ndërhysh sërish
09/07 21:22
“Viktima vuan që ta besojnë”, Iris Luarasi e indinjuar, ka një kërkesë!
09/07 21:22
A duhet vendosur maska në plazh? Dr Stokaj tregon të mirat e ujit të detit
09/07 21:21
Ku kanë lekë shqiptarët të blejnë 2-3 maska në ditë, sociologia reagon ashpër
09/07 21:21
“Maska duhet gjithnjë me vete”, doktori ka dy fjalë për ata që janë në dilemë
09/07 21:20
Hyrja e pazakontë e Bietës në studio, ç’po ndodh?
09/07 21:19
Noizy një mik i denjë, si e mbështeti kolegun në ditë të vështira
08/07 19:34
Plas dollia në studio! Të ftuarit e kthejnë gotën e rakisë me fund
08/07 19:33
Covid të ***, Sazan Guri shan virusin live në studio!
08/07 19:32
I dashuruar me Beratin, Flor Binaj zbulon sekretin që e lidh me atë vend!
08/07 19:32
Ti paske luajtur nga mendtë e kokës, si e paragjykuan njerëzit sipërmarrësin e njohur
08/07 19:31
Çne ti këngëtar more vëlla?! Si e refuzuan reperin para këngës me Noizyn
08/07 19:31
Femrave dhe lekëve po, por ja kujt s’ do i këndonte kurrë reperi
08/07 19:31
Reperi kërkon vendin e Alban Dudushit, ja reagimi epik i Bietës
08/07 19:30
Ftesë në 5, Të gjithë po flasin për Beratin, por pse të lë pa frymë ky qytet? 8 Korrik 2020, Pjesa 1
08/07 19:02
Ftesë në 5, Gëzuar për Beratin, Sazan Guri e pi me fund për qytetin e tij… 8 Korrik 2020, Pjesa 2
08/07 19:01