“Përplasje avokatesh”, Gjokondi-Kthupit: Nuk mund të gënjesh, po bëhet tradhti kombëtare
07/04/2021 21:57

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Shanset për koalicion Rama-Basha”, debate mes Bushatit, Pezës,Abilekjat,Gonxhes dhe Spahiut
16/04 01:45
Bushati: Berisha tha që do ndërtojë 1 aeroport dhe Rama tha gënjen, imagjino 4
15/04 23:40
Spahiu: Rama dhe Basha siç kanë qeverisur bashkinë do qeverisin vendin, qytetarët ta bëjnë bilancin
15/04 23:38
Premtimet e Rames, Peza analizon rendesine e porteve, aeroporteve dhe bujtinave
15/04 23:03
Ironia e Bushatit: Gonxhe e ka bërë Tiranën 10 vjet pa plan urbanistik ti i kërkon studime vizibiliteti
15/04 23:00
Debati, Gonxhe-Abilekajt: Së paku ke mungesë informacioni, analisti: Më thuaj faturat dhe studimet
15/04 22:58
Premtimet e Ramës, Abilekaj: Janë mashtrime, që Kryeministri nuk i mban premtimet kjo dihet
15/04 22:58
Koalicion i gjerë Rama-Basha? Spahiu numëron të gjitha rastet kur Rama dhe Basha janë bashkë
15/04 22:41
Peza: Ja përse Basha nuk mund të jetë lider europian, batuta nga Abilekaj dhe Bushati
15/04 22:38
A ka kushte Shqipëria për një koalicion të madh? Abilekaj jep arsyet se përse kjo s’mund të ndodhë
15/04 22:37
“Që pakica duhet të jetë kokulur thuhet vetëm në diktaturë”, Bushati replikon me Gonxhen
15/04 22:37
Bushati: Në këto zgjedhje do vendoset nëse do rrëshqasim në diktaturë apo në normalitet
15/04 22:37
Spahiu pyet të ftuarit: Është më i moralshëm një koalicion Rama-Basha apo të blihen 10 deputetë?
15/04 22:13
Peza për Metën: Sa më keq ti ketë punët aq më keq reagon, Rama ndan pushtet sepse i dha LSI-së
15/04 22:13
Gonxhe: Reagimi i Bashës ishte karagjoz, reagojnë Abilekaj dhe Bushati
15/04 22:12
Peza: Basha bën “gjoja” sikur nuk do të bashkëpunojë me Ramën
15/04 22:00
Ftesa e Ramës, Spahiu për Bashën: Kur e ke humbur një herë virgjërinë politike mund ta bësh prapë
15/04 21:45
Gonxhe: Gjërat po shkojnë drejt normalitetit, në këtë atmosferë ftesa e Ramës është e drejtë
15/04 21:41
Bushati: Ftesa e Ramës është një lëvizje për fushatë, jep idenë e nje bashkëqeverisje pas zgjedhjeve
15/04 21:39
Peza: Oferta e Ramës për të bashkëpunuar me Bashën pas zgjedhjeve është serioze, ja arsyet
15/04 21:32