Përplaset nga kamioni një 60-vjeçare pranë spitalit të Vlorës, pamje nga vendngjarja
09/12/2020 12:36

Pamje: Pa koment Një aksident është shënuar mëngjesin e kësaj të mërkure në lagjen “Partizani”, në Vlorë. Një kamion, me drejtues mjeti shtetasin G. D., 48 vjeç, ka aksidentuar shtetasen N. B., 60 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë. Shtetasja aktualisht ndodhet në Spital dhe jashtë rrezikut për jetën, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë. Vlorë/Informacion paraprak Rreth ores 10:00, në lagjen “Partizani”, Vlorë, në afërsi të spitalit Vlorë, një kamion, me drejtues mjeti shtetasin G. D., 48 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar shtetasen N. B., 60 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, ndërsa shtetasja e aksidentuar aktualisht ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel/E lidhi pas makine dhe tërhoqi zvarrë qenin, policia gjobit shoferin 55-vjeçar në Vlorë
09/08 19:10
Top News-Pas tragjedisë së Himarës me Jonadën/Në vend të Kumbaros, Rama shkarkon zëvendësen e saj
09/08 19:08
Top News- Me dorë të hekurt! Arrestohen 26 shoferë/Asnjë tolerancë për të rrezikshmit në rrugë
09/08 17:43
Top News-20 vite burg për zjarrvënësit e pyjeve/Ja çfarë ndodh dhe përse e djegin shqipërinë
09/08 17:27
Top News- Dosja që bën bashkë Berishën dhe Alibeajn/Demokratët kërkojnë shtimin e numrit të bashkive
09/08 16:00
Top News – 20 vite burg për zjarrvënësit e pyjeve/Ja çfarë ndodh dhe përse e djegin shqipërinë
09/08 15:59
Top News – 2 mijë studentë më pak në universitete/Ekspertët e arsimit zbulojnë arsyet kryesore
09/08 15:34
Top Channel/ Festa e ashures, politikanët urime në kryegjyshatën botërore
09/08 15:22
Top Channel/ Në plazh pa ujë. Kunë, prej një jave ujë vetëm në orën 5 të mëngjesit
09/08 15:19
Top Channel/Imuniteti i dobësuar, mikrobiologu Korraqi: Forcimi, arma më e mirë në çdo pandemi
09/08 15:16
Top Channel/Shuhet shumica e zjarreve/Aktive janë 9,helikopterët shuan flakët në Kurbin dhe Selenicë
09/08 15:05
Top Channel/Vdiq per qentë/60-vjeçari u godit me thikë nga fqinji, pasi u sulmua me parë nga kafshët
09/08 15:01
Top Channel/ Vjedhje me dhunë! Kapen të rinjtë që kërcënuan me armë për të grabitur biçikleta
09/08 14:57
Top News-Drejtësia për Jonadën, jashtë kufijve/Shoqëria civile, peticion për shkarkimin e ministrave
09/08 14:41
Top Channel/ Gjendet pa shenja jetë 46-vjeçari në Lezhë, dyshime se është vetëvrarë
09/08 14:34
Top News – Një dosje, tani në Ambasadën Britanike!/Të afërmit e Jonadës do depozitojnë prova të reja
09/08 14:12
Top News – 1500 paundë, çmim ‘ofertë’ në gomonen për Angli. Si joshen shqiptarët në Tik Tok
09/08 13:43
Top Channel/ Grupi i të rinjve kërcënon 23-vjeçarin, i marrin paratë dhe biçikletën
09/08 12:29
Top Channel/ Skafistët protestë në Tiranë: Mjetet me dokumente të rregullta të vazhdojnë punën
09/08 12:27
Top Channel/ Protesta e opozitës, u kërkuan dorëheqjet e ministrave për vdekjen e Jonada Avdiajt
09/08 12:05