Perparim Kabo: Më sulmoi një person pa personalitet sepse bëra një analizë elitare – Procesi Sportiv
23/11/2021 11:26

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Me ken shkodran tana i ban, turne tenisi në emër të kampionit të futbollit – Procesi Sportiv
18/01 00:15
“Rrugaçët e futbollit”, Kryeministri Rama bllokon fondett – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Partizani i ri fiton, Ilir Daja i shkarkuari më i ngarkuar… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Andi Lila ka dy fjalë për kryeministrin Rama, “Futbolli…” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Shkodër, skandal me fëmijët, operohen që 17 vjec nga… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Dhuna në PD, Andi Lila: Ja ku qëndrova gjatë protestës së Berishës – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Stadiumi, Sinemati: Aktivitetet politike në qetësi, në futboll plas dhuna – Procesi Sportiv
18/01 00:15
Redi jupi analizon Vllazninë: Ja çfarë më pëlqeu … – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Arbitri mori urdhër”! Plas debati për lojtarin e Tiranës. Karton i kuq apo? – Procesi Sportiv
18/01 00:15
Skandali i tifozëve dhe spektakli i Vllaznisë – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Kombleksi Dajti plas debati në studio, Lila numeron fushat e prishura-Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Edi Rama i lodhur me drejtuesit e Futbollit, i përdor…” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Manushi i kthehet Andi Liles: Nuk mund ta fshehim atë … – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Tifozët lëshojnë gaz, shpërthen gazetari, “Turpi i Tiranës” – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Zëvendesimi i Da Silves: Jupi: Jam në krahun e lojtarit, gaboi… – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Je zhveshur bukur” Alesia Bami tërbon studion – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
Videot e Kostandinit! Nje fushe me e keqe se ajo e Permetit – Procesi Sportiv, 17 Janar 2022
18/01 00:15
“Mu duk e vogel, nuk bënin dot 3 pasime”, Andi Lila kritika ndaj Tiranës – Procesi Sportiv
18/01 00:15
Shpërthen Ar Bakalli: Turp i madh si e kanë trajtuar Djokovic – Procesi Sportiv, 10 Janar 2022
11/01 00:15
Ar Bakalli flet për konkurentin e ri të Big Brother: Ai është kampion në… – Procesi Sportiv
11/01 00:15