Përleshje me 2 vajza, Teuta Krasniqi tregon si “u përfshi” palidhje në sherrin në Tiranë
22/10/2020 19:08
Ftesë në 5, Me një teke raki, West Side bëjnë bashkë UÇK & Shqipërinë, 30 Nëntor 2020, Pjesa 1
30/11 19:22
Ftesë në 5, Sazan Guri sqaron: Pse gratë janë më të mbrojtura nga Covid, 30 Nëntor 2020, Pjesa 2
30/11 19:21
Ftesë në 5, Diell, borë apo shi për festa? Tregon meteorologia Adiola Bani, 30 Nëntor 2020, Pjesa 3
30/11 19:19
Këngëtari zbulon zënkën e fundit me gruan, arsyeja s’ do t’iu pëlqejë aspak vajzave
30/11 19:17
Sot hëna “lëpin” diellin, ja ç’ duhet të presim nga eklipsi i sotëm
30/11 19:17
Pacientët me covid që hidhen nga spitalet, Denata Toçe: Po i vrasin të papërgjegjshmit
30/11 19:17
“Cikli menstrual shpëton vajzat & gratë nga virusi”, shpjegimi i Sazan Gurit
30/11 19:16
Yjet kanë lajme të mira për vaksinën, astrologia Meri Gjini zbulon datën e rëndësishme
30/11 19:16
Këngëtari zbulon dhuratën modeste për partneren, shoku “i nxjerr të palarat”
30/11 19:07
Landi & Miri trokasin gotat me një urim të ndjerë për shqiptarët: Komshinjtë….
30/11 19:07
Ftesë në 5, Paula, më e bukura e Shqipërisë hap zemrën: Në1 lidhje që fëmijë,27 Nëntor 2020, Pjesa 1
27/11 18:16
Ftesë në 5, Lule & zarf surprizë:Plas në studio miqësia e Olesias me Gëzimin,27 Nëntor 2020, Pjesa 2
27/11 18:16
Ftesë në 5, “Just dance” nga Graciano: Balet, reality show & pak erotizëm, 27 Nëntor 2020, Pjesa 3
27/11 18:15
Miss Universe Albania flet për here të parë për të dashurin: Ai është…
27/11 18:13
Lule dhe një pusullë e veçantë mbërrin në studio, surpriza për Bietën dhe Olesian
27/11 18:13
Bashkë që në maternitet, miqësia e Olesias & Gëzimit që i ribashkoi fati
27/11 18:12
Nesër është dita e madhe, Graciano bën më në fund ëndrrën realitet
27/11 18:12
J.Lo “kopjoi” performancën e balerinit shqiptar?
27/11 18:11
Gjyshja përlot më të bukurën e Shqipërisë, ka 2 fjalë për t’i thënë
27/11 18:11
Ftesë në 5, Mira Pogaci, juristja bionde që punon mes burrave & jeta si nënë,26 Nëntor 2020, Pjesa 1
26/11 20:08