Përflitet se është në lidhje me Dean, Kristi vjen me të nxira në studio, shkak Zhaklina?- E Diell
04/06/2023 14:57

Autor: Ronaldo Sharka, Erjola Doçi Moderator: Ronaldo Sharka, Erjola Doçi Të ftuar: Fiona Rushiti, Krist Aliaj Dragot Mos I bjer me top. Rubrika në E Diell ku do të trajtohen temat e showbiz-it shqiptar. Të ftuar pikant dhe pyetje ngacmuese. Këtë javë në studion e Mos I bjer me top do të jenë Fiona Rushiti për të dhuruar një spektakël magjik dhe Krist Aliaj Dragot, për të sqaruar një here e mire raportet e tij me ish-banoret e BBV. Një telefonatë BOMBë këtë here në Mos I bjer me top.

S’duhet humbur – Ja vendi në Durrës që surprizoi Beniadën & Argjirën si kurrë më parë!
23/07 18:35
Party Time nga Pamela Shqezi – Ja ndodhitë e Ksamilit!
22/07 11:18
Episodi i plotë: E Diell 21 Korrik 2024 Entertainment Show
21/07 19:31
Tragjedia e anijes Lusitania dhe futja e Amerikës në luftën botërore- E Diell
21/07 19:30
Papa i bardhë dhe papa i zi, Alfred Cako tregon një fakt të padëgjuar – E Diell
21/07 19:30
Parashikimet e sakta të Cakos, Albatros Rexhaj lëshon thumbin “I fryn…” – E Diell
21/07 19:30
Historia e Nënë Terezës dhe familja e saj në Prizren – E Diell
21/07 19:30
Si u godit anija Lusitania, Alfred Cako: Ja çfarë thonë kospiracionet – E Diell
21/07 19:30
Familjet e Vatikanit, fuqia e tyre e errët/ Incidenti me anijen Lusitania – E Diell
21/07 19:30
“Ke performuar më dobët”- Sara Gjordeni e ashpër me konkurrenten – E Diell
21/07 18:30
Zbuloni finalistet e She’s on top! Ilnisa Agolli në juri/ Mosmirënjohëse – Sherr në program!-E Diell
21/07 18:30
Ilnisa Agolli në juri! Ish banorja zbulon zënkat me Meritonin – E Diell
21/07 18:30
Ilnisa Agolli zhulon të preferuarën e saj në She’s on top! – E Diell
21/07 18:30
Loja e javës! Ja ku u argëtuan këtë javë konkurrentet e She’s on top – E Diell
21/07 18:30
“Nuk e meriton finalen”- Ironi mes konkurrenteve një javë para përfundimit – E Diell
21/07 18:30
“Mosmirënjohëse”- Frontina debat me Sarën: Nuk kam dashur sepse… – E Diell
21/07 18:30
Wow! Vajzat me bikini, lënë pa fjalë jurinë! – E Diell
21/07 18:30
“Ilnisa s’më foli”- Françeska Murati ironi me ish banoren e BB! – E Diell
21/07 18:30
Ekskluzive! Zbuloni finalistet e She’s on top – E Diell
21/07 18:30
“Liu, Bixhi, Xuxi e Fatmiri” Skuadra e magjishme e Tiranës e viteve 60′,ja kush ishin yjet bardheblu
21/07 17:00