Për t’u mos humbur! Graciano dhe Alesia bëjnë namin me ushtrimet e Zumbës “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04/2020 17:02

E diell, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani. Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Arisa Bidaj, Arnisa Lushaj, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani.

Episodi i plotë: E Diell 12 Korrik 2020 Entertainment Show
12/07 19:22
Humbi njeriun e shtrenjtë, modelja përlot me historinë në She’s On Top “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 19:22
Mes emocionesh, ja vajzat që do të shihni në gjysmëfinalen e She’s On Top “E Diell” 12 Korrik 2020
12/07 19:21
Dashuri vere? Margaret zbulon të vërtetën e lidhjes me Brikenon Trotuar “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 18:10
Alesia Bami zbulon arsyen përse nuk gjen kurrë dashurinë në verë “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 18:09
Në verë njoha dashurinë e jetës! Graciano zbulon në Trotuar lidhjen “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 18:09
Dashuritë e verës! Fjoralba, Alesia & Nevina habisin me historitë në Trotuar “E Diell”12 Korrik 2020
12/07 18:08
Fakulteti i Arkitekturës në Universitetin Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë” E Diell, 12 Korrik 2020
12/07 17:40
E papritur/Amos Zaharia: Mezi pres të puth në buzë Bujar Asqeriun! “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 17:29
Gabuan me 10 vite! Ja e panjohura që “çmendi” konkurrentët në Gjej Moshën “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 16:59
Arena Center, destinacioni që nuk duhet të humbisni në qendër të Tiranës “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 16:30
“Metër Katror” Aktualiteti i tregut imobiliar në Tiranë “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 16:27
E mbajti të fshehtë prej 1 viti, Dren Abazi flet për të dashurën “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 16:09
Ervin Kurti zbulon gjithçka nuk dinit për Go Tech Electronics! “E Diell”, 12 Korrik 2020
12/07 15:47
Zgjedhjet përfundimtare të Margaret e Edonës,pas 72 orëve në jug “Për’puthen E Diell”,12 Korrik 2020
12/07 15:47
Lali& Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 12 Korrik 2020
12/07 14:12
Episodi i plotë: E Diell 5 Korrik 2020 Entertainment Show
05/07 19:13
Plas shllaku! Sfida mes vajzave u nxjerr zbuluar inatet në She’s On Top “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 19:13
Eleminimi i modeles, ndez gjakrat midis konkurrenteve në She’s On Top “E Diell” 5 Korrik 2020
05/07 19:12
Do të pranonin të ishin mama beqare? Fjoralba dhe Nevina shokojnë në Trotuar “E Diell” 5 Korrik 2020
05/07 18:04