Pasi akuzoi qeverinë që e vodhën, Endri Prifti: U mashtrova, jam i keqi i vetes…
21/10/2019 19:02

Këngëtari i njohur Endri Prifti ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të sqaruar të vërtetën e statusit që bëri bujë disa javë më parë, ku akuzonte qeverinë për vjedhje dhe denonconte se kishte rënë pre e lojrave të fatit.

Ftesë në 5, Paula, më e bukura e Shqipërisë hap zemrën: Në1 lidhje që fëmijë,27 Nëntor 2020, Pjesa 1
27/11 18:16
Ftesë në 5, Lule & zarf surprizë:Plas në studio miqësia e Olesias me Gëzimin,27 Nëntor 2020, Pjesa 2
27/11 18:16
Ftesë në 5, “Just dance” nga Graciano: Balet, reality show & pak erotizëm, 27 Nëntor 2020, Pjesa 3
27/11 18:15
Miss Universe Albania flet për here të parë për të dashurin: Ai është…
27/11 18:13
Lule dhe një pusullë e veçantë mbërrin në studio, surpriza për Bietën dhe Olesian
27/11 18:13
Bashkë që në maternitet, miqësia e Olesias & Gëzimit që i ribashkoi fati
27/11 18:12
Nesër është dita e madhe, Graciano bën më në fund ëndrrën realitet
27/11 18:12
J.Lo “kopjoi” performancën e balerinit shqiptar?
27/11 18:11
Gjyshja përlot më të bukurën e Shqipërisë, ka 2 fjalë për t’i thënë
27/11 18:11
Ftesë në 5, Mira Pogaci, juristja bionde që punon mes burrave & jeta si nënë,26 Nëntor 2020, Pjesa 1
26/11 20:08
Ftesë në 5, Të sfidosh veten sipas mënyrës ”COHL’S”, 26 Nëntor 2020, Pjesa 2
26/11 20:07
Ftesë në 5, Bum operacionesh plastike pas karantine, flet dr Vladimir Filaj, 26 Nëntor 2020, Pjesa 3
26/11 20:06
Kirurgu i njohur plastik ka një sugjerim për moderatorët e TCH: Ja çfarë mund të ndryshoni
26/11 20:05
Juristja bionde tregon rrogën e parë: Isha 16 vjeç…
26/11 20:04
“Kam punuar mes burrave në kantier”, juristja seksi rrëfehet për punën në Portin e Durrësit
26/11 20:03
Vipat përballë kirurgut plastik, ja ç’sugjerim ka ai për Bietën
26/11 20:03
Masa perfekte e gjoksit? Kirurgu i njohur plastik shuan dilemën
26/11 20:02
Një mami seksi si Mira Pogaçi: Ja pse e mbaj djalin “të fshehtë”
26/11 20:02
Shifra përtej pritshmërive, ja sa ndërhyrje estetike bëhen çdo muaj në Tiranë
26/11 20:01
Ftesë në 5, Debati për pecetat menstruale, në Skoci falas, po ne a jemi gati?25 Nëntor 2020, Pjesa 1
25/11 18:44