“Pas operacionit, kisha frikë të shikoja veten!” Më thuaj një dëshirë
20/03/2021 17:50

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel.

Top News – Vaksinim masiv me “Sinovac”/ Sheshi “Skëndërbej”, qendra më e re e vaksinimit
27/03 18:44
Aktorja e Portokallisë, rrëfën dëshirën më të madhe si nënë! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:23
“A veshin të brendshme alienët”? 7- vjeçari do t’ju shkrijë së qeshuri! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:21
“Dua 1 milion lekë për babin”, Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
Çfarë nuk u pa në emision, momentet më gazmore të xhirimeve! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
Filmi i Ermal Mamaqit/ Arjola Demiri: Nuk do të kem një rol si aktore! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:20
“Lutesha të kisha një vëlla dhe të kishim një lavatriçe”! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
Anxhelo, gjeniu i vogël shqiptar me intelekt të jashtëzakonshëm! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
Momentet më emocionuese që i përlotën të gjithë! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:19
I ndryshoi jetën babait, Kevin tregon përjetimet pas surprizës! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:18
10 vjeçari, sjell Freestyle-n e radhës dedikuar programit! Më thuaj një dëshirë
27/03 18:18
Gjeniu 11-vjeçar me kujtesë të mbizakonshme, i çudit të gjithë! Më thuaj një dëshirë, Pj. 1
27/03 17:15
A ka UFO dhe çfarë hanë? Astrofizikantja u përgjigjet fëmijëve! Më thuaj një dëshirë, Pj. 3
27/03 17:15
Arjola Demiri tregon historinë emocionuese; “Dëshiroja një lavatriçe”, Më thuaj një dëshirë, Pj. 2
27/03 17:15
Fjoralba Ponari përlotet, s’mbyll dot emisionin! Episodi i plotë, Më thuaj një dëshirë
27/03 16:00
“Daja ka vdekur në moshën 25 vjeçare, mami e vuan humbjen e tij” Më thuaj një dëshirë
20/03 17:56
“Do jepja jetën, vetëm që mami të buzëqeshë”! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:55
I ranë flokët nga sëmundja, vajza ka dëshirën më prekëse! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:53
“Pas sëmundjes së rëndë, kjo ishte dita më e bukur e jetës sime”! Më thuaj një dëshirë
20/03 17:52
“Pas operacionit, kisha frikë të shikoja veten!” Më thuaj një dëshirë
20/03 17:50