Pas ofendimeve të forta, Eda dhe Remili përballen sot – Ep.59 Përputhen 01/12/2022
02/12/2022 09:25

Shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe protagonistë në program, sot Eda dhe Remili kanë një përballje në studio. Më herët, i kemi parë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa edhe të përfshirë në debate të ndryshme. Sjellim në kujtesë deklaratën e pak ditëve më parë të Edës, ku ajo e konsideroi Remilin "gay". A është penduar Eda dhe do t'i kërkojë falje Remilit, apo vazhdon t'i qëndrojë besnike fjalëve të saj?

Viktori shpërthen në lot sot në program… – Ep.98 Përputhen 27/01/2023
28/01 09:22
Top Channel/ Kosovë, opozita vendos kushte: Propozimin e pranojmë vetëm me njohje nga Serbia!
28/01 09:22
Luiz Ejlli e “ha” Butrintin për mëngjes/ Wake Up
28/01 09:22
Historia tronditëse! Si e dhunonte ish-i dashuri konkurrenten – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
27/01 09:31
Luizi pyet Kiarën, kur ke bërë dashuri për hërë të fundit?! / Wake Up
27/01 09:31
Ilda na prezanton me motrën e saj identike – Për’puthen prapaskena
27/01 09:30
Laura & Arbi shembulli i programit, një marrëdhënie mature, e veçantë! – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
26/01 10:05
Hyrja e re tërbon Kamilën… Shih si i dridhen duart – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
26/01 10:05
Top News – Të bombardojmë Gjermaninë! Kremlini i tërbuar: Tanket amerikane do të ‘digjen’
26/01 10:04
Petro zemërthyer, si sot se kemi parë kurrë – Ep.95 Përputhen 24/01/2023
25/01 09:19
Flet familjari i Luizi Ejllit, nga veset e tij tek vdekja e babait – Shqipëria Live 24 Janar 2023
25/01 09:19
Reagojnë familjarët e Luizit për Kiarën: Ju tregojmë çfarë vlerëson më shumë tek ajo- Shqipëria Live
25/01 09:19
Çfarë e shkaktoi debatin e fortë mes Arjanit, Nedës, Borës dhe Jozefinës?-Ep.94 Përputhen 23/01/2023
24/01 09:20
Flet miku Luizit dhe vëllai Armaldos. Ronaldo pas daljes tregon pengun -Shqipëria Live 23 Janar 2023
24/01 09:19
Top Channel/ Nuk e “ha” dot Kosovën, Vucic do japë dorëheqjen? “I drejtohet kombit sot në darkë”!
24/01 09:19
E rëndë: lIda i thotë “JO”, Petro çmendet, çohet në mes të studios -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
23/01 09:30
Deklarata që i shokoi të gjithë: “Luizi BIXHOZXHI”. Plas debat i ashpër në studio–E Diell 22.01.2023
23/01 09:30
Exclusive – Fenomeni “Big Brother” – 22 Janar 2023
23/01 09:29
Edicioni Informativ, 21 Janar 2023, Ora 15:00
22/01 09:08
Top News – Presioni, mbi Kosovën jo Serbinë/ Ndërkombëtarët të kënaqur me Vuçiç, jo me Kurtin
22/01 09:07