Pas ndeshjeve të Europës priten levizje të mëdha,-Gazetari jep detajet | Zona Zero Top News
23/06/2022 20:22

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Moment delikat, duhet të shohim se çfarë bën Europa, skenari ‘ogurzi’ që na pret |Zona Zero Top News
30/06 19:19
‘Nuk më del rroga deri në fund të muajit, kam halle, ja pse dal në protestë’ -Koka |ZonaZero TopNews
30/06 19:18
Çfarë do të ndodhë në protestën e 7 Korrikut? Analizon Lumezi | Zona Zero Top News
30/06 19:16
Qeveria po grabit xhepat e shqiptarëve dhe po favorizon oligarkët -Agalliu | Zona Zero Top News
30/06 19:16
Deputetët kundër protestës/ Koka: Ato që dolën kundër protestës janë ‘fantazma’ | Zona Zero Top News
30/06 19:12
Koka: S’na del rroga deri në fund të muajit, kemi një qeveri që na ‘përdhunon’ | Zona Zero Top News
30/06 19:11
Kush do të jetë pjesë e protestë së 7 korrikut? Ata që dalin kundër janë…-Koka |Zona Zero Top News
30/06 18:50
Balliu: “Në PS sa më hajdut të jesh aq më shumë ngrihesh në detyrë” | Zona Zero Top News
29/06 21:25
Daci: ‘Pritet që për herë të parë gjykatat të gjykojnë si në kohën e komunizmit’ |Zona Zero Top News
29/06 20:20
Harta e re gjyqësore, avokatët shpallin bojkot pa afat -flet Daci | Zona Zero Top News
29/06 20:20
Samiti i Nato-s-Rama: Dëgjova nga presidenti Biden fjalët më të mira për… | Zona Zero Top News
29/06 20:19
Rusia kishte si qëllim të friksonte Europën, por… -komenton Shtuni | Zona Zero Top News
29/06 20:10
Shtohen 300 mijë trupa për përgjigjen e shpejtë, Shtuni jep detajet | Zona Zero Top News
29/06 20:03
A është Shqipëria në planet e NATO-s? Deliu: ja kush përbën rrezik | Zona Zero Top News
29/06 20:03
Rusia rrezik, nëse më parë ishte vend strategjik tani duhet të ruhemi -Deliu | Zona Zero Top News
29/06 20:02
Çfarë mesazhesh u dhanë sot në Samitin e NATOS-s? Shtuni:Rusia po cilësohet si…|Zona Zero Top News
29/06 20:00
Protesta e 7 korrikut hapi i parë drejt shpëtimit të Shqipërisë nga hajdutët e…|Zona Zero Top News
29/06 19:35
Balliu: Protesta e 7 korrikut është interes kombëtar, ja pse… | Zona Zero Top News
29/06 19:26
Balliu: Prania në ketë protestë është detyrë kombëtare, kjo e tallje e qeverisë | Zona Zero Top News
29/06 19:25
‘Shqipëria në rrezik’, Balliu: ‘Hoqën fishekzjarret dhe sollën dinamitin’ | Zona Zero Top News
29/06 19:24