Partneri 19 vite më i ri, Adriana Matoshi: Ja ç’më plotëson ai… – Goca & Gra
19/01/2022 21:44

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Reagim epik! Olsi Bylyku: Ja ç’më thotë Egli kur dëgjon këngët në radio- Goca & Gra
25/05 22:30
Prindër për herë të parë? Olsi Bylyku tregon emocionet!- Goca & Gra
25/05 22:30
Kunatat Beti-Dalina,vihen në siklet nga pyetjet provokuese dhe Olsi Bylyku imiton partneren-Goca&Gra
25/05 22:30
Olsi Bylyku maskohet si partnerja, me paruket dhe gjestet shkrin së qeshuri vajzat!- Goca & Gra
25/05 22:30
Takimi i parë i Eglit me prindërit e Olsi Bylykut, aktori imiton momentin- Goca & Gra
25/05 22:30
Miqësia Olsi Bylyku-Bes Kallaku është prishur? Olsi flet për herë të parë!- Goca & Gra
25/05 22:30
Xheloz për partneren? Ja ç’ka bërë në shtëpi Olsi Bylyku- Goca & Gra
25/05 22:30
“Fryma ndalet”, këngë ndarjeje? Olsi Bylyku tregon dyshimet e partneres së tij- Goca & Gra
25/05 22:30
Ina Kollçaku i hodhi reçipetat në skenë, Olsi Bylyku zbulon çfarë i tha partnerja- Goca & Gra
25/05 22:30
Beti Njuma dhe Dalina Buzi zbulojnë sekretin për marrëdhënien si kunata- Goca & Gra
25/05 22:00
Beti Njuma: I futa mik vëllain Dalinës, Rita i ngacmon: Do ziheni?- Goca & Gra
25/05 22:00
“Burrin e kam very nice!”, qytetarja shkakton të qeshura mes vajzave- Goca & Gra
25/05 22:00
Shtruat darkë për rikthimin e Berishës në krye të PD? Ja ç’thotë Armina Mevlani!- Goca & Gra
25/05 22:00
Rita Petro: “Një burrë pi alkool, se nuk gjen ngrohtësi në shtëpi!- Goca & Gra
25/05 22:00
Armina ka një thirrje për huliganët: Aman vetëm aty mos shkoni…- Goca & Gra
25/05 22:00
Fatma tregon se si e ndryshoi partneri, por Rita e kundërshton!- Goca & Gra
25/05 22:00
Dalina dhe Beti tregojnë përshtypjen e parë kur mësuan se do ishin kunata!- Goca & Gra
25/05 22:00
Sakrificat drejt Everestit, Beti Njuma: Më duheshin 45 mijë euro!- Goca & Gra
25/05 22:00
Beti Njuma e falenderon LIVE Dalinën për dhuratën që i çon vjehrrës çdo vit!- Goca & Gra
25/05 22:00
“Partneri vë skedina, a mund ta ndryshoj?”, vajzat i japin këshilla 30 vjeçares!- Goca & Gra
25/05 22:00