Partizani vijon në Europa League, eliminohet nga Qarabag
18/07/2019 01:51

Partizani i thotë lamtumirën Ligës së Kampioneve, por jo kompeticioneve evropiane. Skuadra e Të Kuqve u mund nga Karabaku 2-0 në ndeshjen e kthimit të raundit të parë kualifikues të evenimentit më të rëndësishëm për klube të zhvilluar në Baku të Azerbajxhanit

Ekzekutimi i 27-vjeçarit në Vlorë, Policia: Viktima u gjet i pajetë në makinë nga një kalimtar
01/12 21:57
Top News – Kosova nuk rrezikon/ Masat anticovid mbeten në fuqi
01/12 21:14
Top News – Gjendja e krizës/ Shkupi e zgjat për 6 muaj
01/12 21:14
Top News – E provon në kurriz/ Franca, kostoja e lartë e izolimit
01/12 21:10
Top News – Shqipëria dhe integrimi/ Nisja dhe… pritja e një procesi!
01/12 21:08
Top News – Rrathët olimpikë/ Tokyo, rivendosen në vendin e tyre
01/12 21:06
Top News – Maradona, trashëgimia/ Shfaqen edhe 6 fëmijë të tjerë
01/12 21:05
Top News – Shqiptarë e Spanjollë/ Kapen drogë dhe miliona euro
01/12 21:03
Top News – Zbulimi tronditës/ Vrima e zezë që `kërcënon` tokën
01/12 21:01
Top News – Komitet për emergjencat/ Nis puna, pas vendimit të qeverisë
01/12 20:09
Top News – Autorët djegin makinën/ Atentat ndaj ‘Leksit të druve’
01/12 20:08
Edicioni Informativ, 01 Dhjetor 2020, Ora 19:30
01/12 20:05
Rriten infektimet, 832 raste të reja/ 12 humbje jete, në 4 spitalet COVID po trajtohen 506 pacientë
01/12 20:04
Top News – Në pritje të vetting…! Edhe 500 prokurorë e gjyqtarë
01/12 19:59
Flamuri i pavarësisë/ E mabesa: Spiridon Ilo e solli nga Bukureshti, historianët ta mbyllin këtë debat
01/12 19:53
Përmendore të re heroit kombëtar/ Agim Rada premton se do t’ia dhurojë “Skënderbeun” Prizrenit
01/12 19:51
Anglia del nga Lockdown i dytë/ Nga mesnata kalon në një sistem me tre nivele karantinimi
01/12 19:47
Hiqet statuja problematike/ Në Prizren “Adem Jashari” do të riparohet
01/12 19:45
Dënohet gjyqtari i vetting-ut/ Luan Daci falsifikoi dokumentet. Për 12 muaj do jetë në shërbim prove
01/12 19:44
Top News – Paralajmërimi shokues/ Merkel: Fuqitë në botë do të ndryshojnë!
01/12 19:31