Parku i freskisë/ Zona 10 hektarë në Korçë mbushet çdo ditë me pushues
07/07/2019 18:31

Bukuritë natyrore, pozita gjeografike, mikpritja dhe traditat e bëjnë Korçën një prej destinacioneve më të frekuentuara në Shqipëri. Por për banorët e këtij qyteti klima këtu mbetet mjaft e përshtatshme për të pushuar

Në Selanik s’ka përmirësim/ Vijon të jetë vatra më e nxehtë e Covid-19 në Greqi
05/12 02:02
Edicioni Informativ, 05 Dhjetor 2020, Ora 00:00
05/12 01:55
Top News – SHBA, gjendet ilaçi/ Parandalon kovidin për 24 orë
05/12 00:03
Top News – Kongresi Amerikan/ Kalon ligjin për kanabisin
05/12 00:02
Top News – Nuk merren dot vesh/ Ndërpriten bisedimet për Brexit
04/12 23:59
Top News – Trump nuk dorëzohet/ Mbledh fonde për betejat ligjore
04/12 23:57
Top News – Shpërthen Erdogan/ Uroj që Franca ta heqë qafe Macron
04/12 23:55
Top News – E vetmja pas Amerikës/ Kina vendos flamurin në hënë
04/12 20:55
Top News – Ministrja ngre zërin/ Të drejta të njëjta për shqiptarët!
04/12 20:30
Top News – Kongresi i SHBA bllokon/ Tërheqjen e trupave nga Gjermania
04/12 20:28
Top News – Kate Middleton/ Dukesha shtatzënë me binjakë
04/12 20:18
Top News – SHBA për negociatat/ Shqipëria e ka justifikuar çeljen
04/12 20:14
Edicioni Informativ, 04 Dhjetor 2020, Ora 19:30
04/12 20:11
Nuk ka fitues në Derby/ Tirana-Partizani u ndanë pa gola në Air Albania Stadium
04/12 20:10
Fushata pro vaksinës/ Tre ish presidentët amerikanë Clinton, Bush dhe Obama do e bëjnë para kamerave
04/12 20:08
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Rifillojnë bisedimet në Bruksel
04/12 19:53
Top News – SPAK: Abuzuan me detyrën/ Zyrtarët e tatimeve në Korçë
04/12 19:52
Top News – S’ka top basketbolli’/ Lezhë, Rama batuta me kryebashkiaun
04/12 19:48
Nisin gërmimet në Serbi/ 7 km nga kufiri me Kosovën kërkohen trupat e shqiptarëve të vrarë në luftë
04/12 19:46
Shqipëria, një vit në krye të OSBE/ Vlerësimi i ministrit të jashtëm gjerman: Vit i jashtëzakonshëm
04/12 19:44