Përgjumja e opozitës?
20/06/2012 17:00

Socialdemokrati Skënder Gjinushi dhe demokristiani Nard Ndoka shprehen të pakënaqur me sjelljen e opozitës, pas procesit të zgjedhjes së presidentit.

Top Channel/ Thirrja e kandidatëve socialistë në Durrës: Votoni PS-në dhe Edi Ramën
19/04 15:30
Top Channel/ Veliaj: PD, bllokim dhe anarki! Takime në fshatrat e Kavajës me kandidatët e PS-së
19/04 15:29
Top Channel/ Basha në fushatë me Kryemadhin! Marrin pjesë në takimin e opozitës në Kombinat
19/04 15:23
Top channel/ Rama: Amnisti fiskale emigrantëve! Të vijnë dhe të investojnë për të krijuar biznese
19/04 15:18
Top Channel/ Veliaj: Të ecim përpara me punë e projekte, jo me dhunë e bllokime
19/04 13:22
Top Channel/ Veliaj: Jo kthim pas për Kavajën!
19/04 13:22
Top Channel/ Ambasadorët mblidhen në Elbasan, takime me drejtuesit politik
19/04 12:16
Top News – Belinda Balluku në garën e Kombinatit/ Fushata e ministres që kërkon mandatin si deputete
19/04 10:11
Top News – Kandidati demokrat në Korçë/ Fushata e Salianjit derë më derë te qytetarët
19/04 10:09
Top News – Rama flet për patronazhistët/ ‘U merrni të keqen, është model i marrë në SHBA’
18/04 15:11
Top Channel/ Veliaj nga Rrogozhina: 25 prilli nuk është gallatë, mos votoni memet, por atë që punon
18/04 14:59
Top Channel/ Basha pritet nga simpatizantët në Kukës:Faleminderit për mbështetjen! Votoni ndryshimin
18/04 14:29
Top Channel/Rama-Metës: Patronazhistëve t’iu merrni të keqen, mos harroni se ju njohin kush jeni!
18/04 13:48
Top Channel/ Basha në Kukës: Qyteti më i prekur nga ikja e rinisë! Nuk ndryshon pa larguar fajtorin
18/04 13:47
Top Channel/ Balla takim me banorët në Cërrik: Më 25 prill do hapet një faqe e re e historisë së PS
18/04 13:32
Top News – Rama inspekton punimet në ‘5 Maji’/ Do strehohen më shumë se 11 mijë banorë
18/04 13:10
Top News – Basha takim në Tropojë/ Bën thirrje për votim masiv
18/04 11:40
Top Channel/ Basha nga Tropoja: Votoni masivisht 9 për të ardhmen e fëmijëve tuaj
18/04 11:21
Balla nga Elbasani: PS parti e shtresave në nevojë. Drejtësia e fortë është mbrurojë për nënat kryefamiljare
18/04 05:18
Basha mbërrin në Tropojë, pritet me duartrokitje nga dhjetëra qytetarë
18/04 02:04