Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga masat ajrore polare, ulen ndjeshëm temperaturat
11/01/2022 07:51

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 14°C. Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova me liberalizimin e vizave braktis Shqipërinë, zgjedh Greqinë dhe Spanjën!
12/07 10:21
Eksperti i turizmit: Do bëhemi si Barcelona, nuk do pranojmë turistët, ja pse…/ Wake Up
12/07 10:20
Shezlongët bosh në bregdetin shqiptar, eksperti zbulon si qendron e vërteta!/ Wake Up
12/07 10:16
Video me plazhe bosh, trendi i rrjeteve sociale që kërkon të prishë imazhin e turizmit/ Wake Up
12/07 10:12
Çfarë po ndodh? Bombulat e gazit pushtojnë pazarin e Korçës dhe pse temperaturat 42 gradë!/ Wake Up
12/07 10:09
B4Students një program i Fondacionit Mane me fokus studentët dhe sipërmarrjet e tyre/ Wake Up
12/07 09:53
Loja në Wake Up/ Ani e donte shumë, por Ela ishte shtrak-shtruk/ Wake Up
12/07 09:53
“Fly Me to the Moon”, filmi “jo limondë” bën bashkë aktorët më në zë!/ Wake Up
12/07 09:33
Biden bën gafën e radhës, ngatërron Kamala Harris me Trump/ Wake Up
12/07 09:32
Cila është dhurata më e bukur që keni marrë ndonjëherë?/ Wake Up
12/07 09:27
Vijon i nxehti afrikan! Fundjavë e “zjarrtë”, bëni kujdes!/ Wake Up
12/07 09:26
Dosja e gatshme/ Vallja devolliçe 300 vjeçare, marka shqiptare që tenton UNESCO-n!/ Wake Up
11/07 10:46
Vallja devolliçe e trashëguar ndër breza, e vështirë për t’u mësuar, por luhet kudo në botë!/Wake Up
11/07 10:36
Dasma origjinale devollite dhe historia që fshihet pas saj!/ Wake Up
11/07 10:31
Për të mos u humbur/ Binjakët i ndau procesi i lindjes, por ritakimi i tyre ishte magjik!/ Wake Up
11/07 10:02
Pse moderatorët e Wake Up u veshën sot me kostume kombëtare?/ Wake Up
11/07 09:47
Tik Group, shërbime nga vizat turistike, rekrutimet e stafeve e deri tek kampet verore/ Wake Up
11/07 09:46
Loja në Wake Up/ Roza i dhuroi të dashurit një byzylyk prej shtrak-shtruk/ Wake Up
11/07 09:36
Po këndonte këngën e tij, vajza surprizohet nga Teddy Swims!/ Wake Up
11/07 09:27
Vala e të nxehtit pushton vendin. Sot termometri shënon 42 gradë!/ Wake Up
11/07 09:27