Parashikimi i motit/ Nuk ka reshje por ulen ndjeshëm temperaturat, sot dita më e ftohtë e javës
08/12/2021 07:54

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të sjellin mot pa reshje por të ftohtë. Në mbrëmje pritet shtim i vranësirave duke bërë që nesër të kemi një ditë me reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të ndejshme ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 12°C.

Wake Up/ Big Mama: Nuk e di sesi Ilir arrin të ruajë qetësinë në shtëpinë e Big Brother VIP
28/01 11:15
Wake Up/ Big Mama: Me zemër dhe shpirt dua që Big Brother VIP ta fitojë Arjola
28/01 11:08
Wake Up/ Big Mama tifoze e çmendur e Beniadës: Melhemi i shtëpisë së BBVIP
28/01 11:07
Wake Up/ Big Mama tregon marrëdhënien me Andin, djalin me sindromën down
28/01 10:59
Wake Up/ “Nga jashtë nuk e njoha Big Mamën brenda shtëpisë së Big Brother VIP”
28/01 10:52
Wake Up/ “Big Seksi Mama, është emri im i ri”. Big Mama “flakë e kuqe” në Wake Up
28/01 10:47
Wake Up/ “17 vjeç me autobus dhe pak para në xhep”, Big Mama rrëfen herën e parë në Shqipëri
28/01 10:46
Wake Up/ Megi Fino: Në politikë në gjurmët e babait Bashkim Fino, me hapa të vegjël por të sigurt
28/01 10:26
Wake Up/ “Ngjyrat e Shqiptarëve”, konkursi fotografik që promovon Shqipërinë dhe Kosovën
28/01 10:25
Wake Up/ Si ka ndryshuar trendi i dasmave në Shqipëri. Çiftet duan dasma intime pa shpenzime
28/01 10:15
Wake Up/ Armand Peza: Çiftet shqiptare duan dasmë si na katalogje me pak buxhet
28/01 10:02
Wake Up/ Artemisa Ozaj: Dasmën time e kam paguar vetë me bashkëshortin
28/01 09:56
Wake Up/ Planifikuesit e dasmave: Në Shqipëri, “Dasmë me lekët e babit dhe mamit”
28/01 09:53
Wake Up/ Me shpalljen e Vjosës, Park Natyror nuk ka përfunduar kauza e aktivistëve
28/01 09:48
Wake Up/ 50% e çifteve në botë e paguajnë vetë dasmën por duan donin t’ua paguanin prindërit
28/01 09:32
Wake Up/ Lumi Vjosa” në javën e modës në New York. 50 mijë firma për Vjosën Park Kombëtar
28/01 09:21
Vranësira dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
28/01 08:05
Wake Up/ Antoneta e Përputhen: Vajzat kërkojnë lidhje me djem me të ardhura të mira
27/01 10:55
Wake Up/ Antoneta e Përputhen hap agjenci për njohjen e djemve me vajza. Ja çfarë kërkojnë
27/01 10:53
Wake Up/ Lidhjet në Tinder, debati mes ekspertit të IT dhe Antonetës së Përputhen
27/01 10:51